Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elvesztettem a motivációm,...

Elvesztettem a motivációm, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az érettségi szóbelik előtt állok, de nagyon elvesztettem a motivációmat. Már egész 12.ben is alig-alig tanultam csak a szükséges dolgokat. Szeretném ha jól sikerülne az érettségi, de egyszerűen nincs kitartásom, akaraterőm. Mit tudnék csinálni? A jövőmre gondolás nem igazán válik be.

2017. máj. 29. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Motiváld magad, pl csak akkor ehetsz/ihatsz/alhatsz/maztiszhatsz ha már tanultál
2017. máj. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A levegőmet nem akarod elvenni...? Az evés, ivás, alvás létszükséglet, rgo semmi hasznom nem származik, ha ezeket megvonom magamtól (sőt ellenkezőleg).
2017. máj. 29. 16:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok, nekem az segít hogy már csak három hét szenvedés, utána azt csinálom amit mindig is akartam:D 12 év után három hét már semmi:D

Viszont csak napi 3 tétel megy, ez elég kevés

Ja és az is motivál hogy jövőre nincs töri atlasz, és idén megkell hogy legyen😂😂😂😂

2017. máj. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen igazad van 3 hét tanulás és utána hawaii, ebbe bele se gondoltam köszi:)

A töri atlaszt hála az égnek nekünk még lehet használni

2017. máj. 29. 17:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekünk is de jövőre nem, tehát idén át kell mennünk!:D a töri atlaszból megvan, a magyart olvasd át, egykét dolgot jegyezz meg a művekről, ha elolvasod úgyis jön magadtól a sok rizsa gondolat!:)

Sok sikert neked is!:D

2017. máj. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha az alvást/ivást/evést nem tudod megvonni magadtól akkor marad a maszti-lalom..
2017. máj. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!