Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elvesztettem a motivációm,...

Elvesztettem a motivációm, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Karatéztam, abbahagytam, elvesztettem a motivációm, nem okozott akkora örömet a dolog mint régen. Mostanság csak gyúrogatok (fegyenc edzés), de ez viszont nem elegendő. Hiányzik az a fajta testi lelki igénybevétel amit a karate igényelt, most a bokszoláson gondolkozom, hogy azt elkezdeném. Viszont akkor folyamatosan egy olyan érzésem lenne, hogy elbuktam egy úton. Ráadásul az ökölvívás nem harcművészet, és ugye az sem árt ha az ember egész testét edzi.

Nem értem hogyan történhetett ez pont velem. Nem tudok dönteni. Esetleg ha valaki volt már hasonló helyzetben attól szívesen fogadok tanácsokat, de másoktól is. Köszönöm.


2012. nov. 26. 16:28
 1/7 anonim válasza:
2012. nov. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

pedig ilyenkor pont,hogy a legjobb a sportágváltás,de minimum klub váltás sportágon belül maradva.

a karatét meg ne hasonlítsd már az ökölvíváshoz.

az ökölvívás egy sokkal komolyabb valós,használható képességeket adó versenysport.

a karate hozzá képest nem komoly dolog.

2012. nov. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2012. nov. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

tudod van a karatéban egy ilyen is:

"Szilárdan törekedni fogunk önmagunk legyőzésére" Ismerős? (nem tudom milyen karate ezért lehet hogy nem)

Ha igen akkor lehet hogy tudod mire gondolok.

Vagy egy másik:

"A karate olyan mintha sziklát másznánk, de ha erre tettük fel az életünket akkor megállás nélkül tegyük azt"

Vagy még egy:

"A karate olyan mint a forrásban lévő víz, ha túl gyenge a láng akkor a víz kihűl"

2012. nov. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, pont kettő olyat kaptam ami üti egymást. majd alszok rá még egyet.
2012. nov. 26. 21:04
 6/7 anonim ***** válasza:
várnék indoklást a "karate nem komoly" dologhoz kapcsolódva...
2012. nov. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
a karate nagyon jó és hasznos ha az életet nézzünk, mint az "utcán" és egyébként is...
2012. nov. 27. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!