Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Már elvesztettem a motivációm?!

Már elvesztettem a motivációm?!

Figyelt kérdés
Már szeptember óta jól ment minden a kajálás terén de most DE PONT MOST a nyári szezon előtt már egyfolytában a csalókajára gondolok pl pizza és nem ismerek magamra, hogy ilyenekre gondolok mert szeptember óta nem ettem még semmi szemetet. De most se akarok. Egy csomószor próbálom magamban átgondolni és megtalálni a saját motivációm. De elveszettem egyszerűen minthogyha emlékezetkiesésem lenne. Tudtok valami jó tippet adni? (amúgy már le vagyok szálkásítva szintentarok)

2015. ápr. 12. 17:47
 1/8 A kérdező kommentje:
És hogyha beesne egy kaja akkor meg rosszul vagyok. eleve. De nem annyira veszítettem el :D csak egyszerüen gyengül így a motivációm hogy a pizzára gondolok
2015. ápr. 12. 17:49
 2/8 anonim ***** válasza:
Néha mehet kis csaló kaja, nem fogsz ettől rosszabbul kinézni. Csak számold bele a bevitelbe. Nem versenyre készülsz, akkor nem kell annyira befeszülni.:)
2015. ápr. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

váltsd le a rizst krumplira amit serbenyőben sütsz meg kókuszzsírban És sózd meg. Kicsivel kevesebb legyen a ch így mert emelnéd a zsirbevitelt.

A pizza jó zsíros és sós, ezt kivánja a tested. A krumpli kókuszzsír párossal ezt kiválthatod és sokkal laktatóbb is valamint "tisztább" kaja.

2015. ápr. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mintha magamat olvasnám :)

Nézd, én sok szenvedés után rájöttem, hogy az összképet kell nézni.

pl ha tömegelek akkor napi 6x eszem, az egy hétre ugye 42 étkezés. 42-ből 1 vagy 2 rossz kajálás abba nem halsz bele.

Persze szálkásításnál jobban oda kell figyelni, de ott se szabad beleőrülni ha nem vagy versenyző.

Pl én most szálkásítok, múltkor elmentünk moziba és vettem egy popcornt, mert megkívántam. És láss csodát, szépen ment le utána is a súlyom :)

2015. ápr. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
:) Köszönöm a válaszokat !! :)
2015. ápr. 12. 19:06
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a Rocky részeket, meg az összes bokszolós, gyúrós verekedős filmet pihenésképpen egy kib¤szott nagy pizza meg egy üveg Coca-Cola társaságában, aztán húzz vissza edzeni! :)
2015. ápr. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
:DDD Ezen egy jót röhögtem kössz.
2015. ápr. 12. 19:48
 8/8 anonim ***** válasza:
95%
Nincs mit, legalább jobb kedved van. :)
2015. ápr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!