Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyszerű, fehér nyári ruhában...

Egyszerű, fehér nyári ruhában államvizsgázni túlzás, ugye? (Spagetti pántos, térdig érő)

Figyelt kérdés

Gondoltam, hogy ebben a melegben, ami most lett, nem szívesen megyek fekete nadrágban, fehér 3/4-es ujjú felsőben, de ezen kívül még ebben a nyári ruhában lehetne, de ha az túlzás, akkor maradok a nadrág-felső kombinációnál.

Köszi előre is!


2017. máj. 30. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Max. akkor, ha ráveszel egy fekete blézert, de az meg úgy megintcsak elég meleg. Sajnos ezt ki kell bírni, szerintem nem néznék jó szemmel a nyári ruhát.
2017. máj. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nem party lesz. Nálunk minden lány ruhát viselt, térdig érő, vállat takaró kisruhát. De nem spagetti pántosat!
2017. máj. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj tangás bikiniben, elvégre meleg van! Majd ha lesz egy munkahelyed, dreszkóddal, akkor oda is félmeztelenül fogsz majd bemenni? Szerinted a többi embernek, a vizsgabiztosoknak nem lesz melege? Mégsem fognak egy szál semmiben belibbenni.
2017. máj. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Menjél meztelenül ha ennyire meleged van, bónusz ha a meztelen p1csádra adnak egy jelest. Kellemeset a hasznossal.
2017. máj. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nincs annyira meleg, hogy ne lehessen kosztümben kibírni akár egész nap. Gondolom nem a napon fogsz vizsgázni, hanem bent az épületben, ahol nem hiszem, hogy 50 fok lesz.


Szóval igen, túlzás. Öltözz fel rendesen! A vizsgádhoz sok sikert kívánok!

2017. máj. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat! Nem persze,nem akarom magamat
2017. máj. 30. 23:21
 7/8 A kérdező kommentje:
Szóval, azt akartam írni, hogy nem akarom magamat mutogatni, azért is kérdeztem meg, hogy szerintetek, mi az elfogadott.
2017. máj. 30. 23:30
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne tedd, sötét alj és elegáns (nem baj, ha nem fehér) blúz legyen rajtad, úgyis nyomatják a klímát ész nélkül. :D Gondolj a fiúkra, nekik télen-nyáron öltöny-nyakkendő-nadrág-ing, stb. Egyébként lány vagyok. :)
2017. jún. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!