Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nektek hányadjára sikerült a...

Nektek hányadjára sikerült a Kresz vizsga?

Figyelt kérdés
Sajnos én ma buktam először elméletből. Nem is értem, mindig ostoroznám magam, hogy egy ilyenen elbuktam, az érettségit pedig akadályok nélkül vettem.Arra lennék kiváncsi, hogy nektek hányadjára sikerült a Kresz elméleti?

2017. jún. 6. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:
16%

Elsőre meglett, IQ kérdése.

Viszont ha nem megy, akkor nyúzzad csak, mert ha elméletben nem megy, mégis hogy fogod alkalmazni vezetéskor?

Sok sikert a következő alkalommal!

2017. jún. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%

Elsőre: 7 perc alatt megírtam hibátlanra:) - én voltam a leggyorsabb:)

Viszont a forgalmin az első két alkalommal 5 percen belül megvágtak - egyértelműen vizsgadrukk volt, olyasmiket rontottam, amiket a gyakorlóórákon soha.

2017. jún. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

4szer meg vágtak mivel nem tanultam 5.-re mentem át arra már tanultam

Forgalmi meg elsőre

2017. jún. 7. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Elsőre átmentem 70-ponttal. Rengeteget tanulj rá,én napi 3-4 órát simán eltöltöttem kresz tesztek kitöltésével.
2017. jún. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én elsőre átmentem 72 ponttal,és én lettem kész legelőször. Rengeteget tanultam rá,illetve gyakoroltam a vizsgafelkészítő programmal.

25L

2017. jún. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elsőre. B meg C is.
2017. jún. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Az első vizsgám 49 pontos lett. Akkor a tankönyvből tanultam.

A második vizsgám 58 pontos lett. Akkor találtam egy ingyenes online feladatsort amin gyakoroltam a tesztkérdéseket.

A harmadikra nagyon készültem de csak 64 pontot kaptam. Ott volt egy feladat amire tudtam volna a választ de letelt a 60 másodperc, elvette tőlem a gép és már dobta is fel a következő feladatot és ott rosszra böktem.

A negyediknél már el voltam bátortalanodva és csak 63 pontot sikerült elérnem a tesztem.

Az ötödik teszt előtt egy héttel megvettem a fizetős teszteket amiken gyakoroltam a vizsgáig és sikerült átmennem 66 ponttal.

2017. júl. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1# Nem hiszem, hogy IQ kérdése :D Én elbuktam az első vizsgámat 63 pontal, de arra semmit sem készültem. A második alkalommal 70 pontot értem el, arra kb 5 órát tanultam.
2017. júl. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Bernard07 válasza:

Én meg ma buktam először úgy , hogy Kresz órák után a vizsga napjáig 12 órát végigtanultam 64 ponttal buktam

2018.10.25 12. én pótvizsga szerintem menni fog :)

2018. okt. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!