Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki hanyadjára ment át forgalmi...

Ki hanyadjára ment át forgalmin? Kinek milyen hibái voltak?

Figyelt kérdés
Nemsokára vizsgázom. Kíváncsi vagyok :D 22/L

2017. márc. 1. 16:40
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Mindenből elsőre. De ettől még nem ott tanultam meg vezetni.


A hiba abban lehet, hogyha nem tanítanak meg rutinosan (a helyes szemlélettel/logikával) parkolni, haladni, a járműkezelést készség szinten csinálni: ekkor elképzelhető, hogy az izgulás, meg a vezetésre figyelés miatt a forgalmat és a táblákat (meg a tükröket) nem tudod követni. No, de én 20 éve tettem le, azóta lehet, hogy nem csak az óraszámot íratják alá az oktatók és tolnak mielőbb vizsgázni, hanem tanítanak is... :)

2017. márc. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

1.re,két necces rész volt amikor oktató belenyúlt.De olyanok amikre nem várhatott hogy cselekszem -e hál. istnenek nem miattam...

1.audis bevág elénk ,2x2 sávoson ,satu fékez ,majd megfordul záróvonalon,fékeztem de az oktató is...Kb ment melletünk másik sávban gondol egyet ,index nélkül elénk és megsatu fékezi...

2.gyerek körülnézés nélkül biciklivel a piroson átmegy ,takarásból...Kb úgy kell elképzelni háztömb a sarkon,majd gyalogátkelő,a háztömb nagyon takarja,mert kb 1-1,5 méter a járda,és a háztömb takarásából tekerve jó sebességgel kicsapódik elénk...Fékeztem,de éreztem,hogy nagyobb fékerő is jön (ő is rálépett)...

Ez kb az első 20-25 perc alatt megvolt...

A vizsgáztatónak mondta ,illetve a led ami csak a vezető oldali pedáloktól villan ,villogott...

Tiszta ideg volt mindenki,hogy ész nélkül is lehet élni,majd azt mondta,hogy látja,hogy ha rajtam múlna is tudnék biztonságosan vezetni,és forduljunk vissza ,ebben megvolt az 1. köríves ,és visszamentünk,és megkaptam...

Hát hogyan is mondjam,azt hittem,2x is ,hogy "oké ennyi volt" :)

2017. márc. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :) .2es Hát ez durva, de legalább látta a vizsgabiztos is h jó a reakciód. 1es az autó kezelésével már nincs gondom. Igazából amit írtál néha van h figyelmetlen vagyok :/ de sztem is kell és gyakorlás h ez elmúljon. Az oktatóm sajnos az elejétől kezdve általában türelmetlen , és ideges volt. Felemelte a hangját és lecseszett ha vmit nem csináltam jól..mostmár kb normális 30. Óránál járok de rápakoltunk még párat így kb 2 hét múlva vizsgázom.
2017. márc. 1. 17:57
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Sok sikert a vizsgához :-)

Át lehet menni elsőre, ha nem sikerül, akkor sem dől össze a világ.

Fontos a vizsgabiztos személye, vannak segítőkészek, és vannak közöttük szigorúak, sőt akad, aki rosszindulatú tud lenni, főleg, ha okot adnak rá.

Ne foglalkozz a vizsgabiztossal, úgysem tudod előre, hogy ki lesz, milyen fazon, a vizsga előtt, amikor már az oktatód tudja, esetleg mond néhány személyre szabott tanácsot - annyi a feladatod, hogy komolyabb hiba nélkül követed az oktatód utasításait a vizsgán is.

2017. márc. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Harmadjára mentem át.

Mindkét alkalommal apróságot néztem be.

Egyiknél egy megjelenő buszsávot érintettem.

Másiknál nagy forgalom volt, sokat álltam a macisajtnál, úgyhogy egy szűk lyuknál próbáltam meg áthajtani a kereszteződésen, de a vb szerint túl szűk volt. (Szerintem simán belefért)

Harmadjára egy szőke nő rohant át a zebrán, szóval nagyot kellett fékeznem, azt hittem ott vége, de nem. A párhuzamos parkolás után kiálláskor nagyon közel mentem a másik autóhoz, a végén megkérdezte, hogy honnan tudtam, hogy ki fog férni. Én meg mondtam, hogy tudtam, hogy ott elfér. Végül átengedett.

2017. márc. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre mindenből: kresz, rutin, városi.


De nyilván ettől még nem tudtam vezetni. Sokáig féltem bemenni forgalomba. Vettem 1 autót, azóta már bátran bemegyek bárhova. Sokat kell gyakorolni.

2017. márc. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Köszi 4es ! Igyekezni fogok remélem sikerül.
2017. márc. 2. 16:59
 8/31 A kérdező kommentje:
Az rossz lett vna ha a szőke nő miatt buktstnak meg. De ez nem a te hibád h hirtelen átrohant. Megállni csak intenzív fékezéssel tudtál azt.kész
2017. márc. 2. 17:01
 9/31 A kérdező kommentje:
Hát igen a 30-40 vezetés óra az alapot adja meg amivel tudsz majd gyakorolni és fejlődni
2017. márc. 2. 17:02
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Harmadjara, elsonrk atmentem a sargan, masodjara nem adtam meg az elsobbseget egy lefullado autonak
2017. márc. 5. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!