Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi pont kell ahhoz hogy...

Mennyi pont kell ahhoz hogy államilag támogatott egyetemista legyek?

Figyelt kérdés

Tehát ne a fizetős hanem az államilag támogatott csoportba kerüljek.

280 pont a minimum

50 ingyenest és 50 fizetőst vesznek fel

Családom anyagilag nem engedheti meg a 400 000-es féléves tandíjat plusz a koleszt én meg magamat ismerve ha egyetem mellett dolgoznék akkor kötve hiszem hogy el tudnám végezni. :D 300, 320 ponttal esélytelen hogy az államilag támogatott csoportba kerüljek? Szerintetek van egyáltalán értelme ennyi ponttal jelentkezni és reménykedni hogy felvesznek az államiba vagy felejtős?

Ha számít:

Budapesti Gazdasági Egyetem (BGE)

Közgazdásztanár(kereskedelem és marketing)



2017. jún. 13. 18:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is 500 pont a maximum. És 400 fölé sem csak emelt érettségivel tudsz kerülni, nyelvvizsga meg egy sor lehetőség van még rá.
2017. jún. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
87%

BGE-n nem veletlenul van szinte mindenki fizetoson. Az allamilag tamogatottra kozpontilag elore meghatarozott ezeken a szakokon a ponthatar. Nekem is kene 440 vagy mennyi, megjeloltem, de hat eselytelen. Majd nyogjuk valahogy a tandijat mi is. Diakhitel, diakmunka, csaladi segitseg, eleg csinos vagyok, max kiallok a sarokra... :Ddd (sose tennem)

Vagy figyu, most divat eladni a neten a hasznalt bugyikat ("koszosan"). Eleg jo penzeket fizetnek erte.

Viccet felreteve, nekem soncs fogalmam se, hogy hogy fogom kinyogni, de majdcsak lesz valahogy. Mindent meg lehet oldani. Semmikeppen se add fel.

2017. jún. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!