Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valami tipp 32 tétel/1 napra?

Valami tipp 32 tétel/1 napra?

Figyelt kérdés

Nos, sajnos összeomlott a neptun(mily meglepő) és nem tudom már meadni a vizsgámat, amire szombat reggel megyek.

SEMMIT nem tudok.

Ráadásul szóbeli lesz.

32 tétel van, mindegyik nagyjából egy oldalas. Van 1-2, ami csak fél oldal.

A tárgy: JOG.

Valaki tudna mondani pár tippet,amivel ki tudnék szenvedni egy kettest?

Nagyon megköszönném!!!

Mivel eddig kb minden vizsgámra egy hét felkészülés volt.

Nem akarok egyest, ha már a sors ilyen szépen kijátszotta a lapokat és nem tudom leadni.

20F



2017. jún. 15. 22:58
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
*ELTE
2017. jún. 15. 23:01
 2/16 anonim ***** válasza:
Menj be, írd alá, menj haza, és vegyél egy új időpontot.
2017. jún. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Az a helyzet,hogyha már ígx alakult,szeretném letudni egy kettessel legalább.
2017. jún. 15. 23:10
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Jó, akkor mondok egy jobbat a kettesnél: dupla vagy semmi! Megtanulsz annyi tételt, amennyit tudsz egy nap alatt, tökéletesre, ha jót húzol, kaphatsz ötöst vagy négyest is, ha nem, akkor életbe lép az első kommentem.
2017. jún. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
38%
32 tétel, és EGY oldalasak, szombat reggel mész? Viccnek is rossz, én úgy hallottam, hogy a jog kemény dió, de ez meg se közelíti a keményet. 32 oldalt 8 óra alatt meg lehet tanulni.
2017. jún. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
tényleg kevés a joghoz képest. jogászok 10old/óraval tanulnak kb.
2017. jún. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ez az utolsó tárgyam a félévben,szeminárium. Kellett már beadandót írni valamiről. Ez egy plusz kiegészítése az egész szemináriumnak. Viszont nélküle nincs meg a tárgyam.
2017. jún. 15. 23:46
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

fu nem irigyellek. nem tudod valahogy elintézni a to-n, hogy leadják neked? végülis ez nem a te hibád volt. de velem ugyanez történt, nem tudtam leadni valami okbol. végül elmentem, és meglett a kettes nem sok tanulással. bár az nem jog volt.


egyébként igen, vagy nagyon felületesen tanulj mindegyikböl egy kicsit, hogy hozzá tudj szolni legalább, aztán általában megadják a tanárok a kettest. Vagy tanuld meg a felét. Huzni kell vagy a tanár mondja melyiket mondd? mert ebben az esetben kérdezösködj felsöbbévesektöl, hogy mik a kedvenc tételek, meg ne a legkönnyebbeket tanuld, azokat általában nem kérdezik.

2017. jún. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Ez a szóbelis dolog idén van először. Tételhúzós.

Most már jó a neptun,viszont már csak uv-ra lehet menni ezen kívül,most látom.

Szóval így is muszáj elmennem.

2017. jún. 15. 23:49
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mivel vizsgaidöszak vége van. Ne haragudj, de ezt nem tudom hogy nem vetted észre, és nem gondolkodtál elöbb, hogy meghagyd magadnak a 3 lehetöséget.


Nekünk is volt egy ilyen beadandos tárgy, bár attol vizsgán is el kellett érni a 60%ot. Ha nektek nincs, szerencsésebb esetben vagytok, és hátha nem fog annyira kérdezgetni.


Valamint ezt most megint ne vedd személyeskedésnek! De már nem tudom hanyadik ilyen kérdést olvasom, hogy hogyan tanuljak meg egy nap alatt 40 tételt. Szögezzük le, csodák nem léteznek. A dolog akkor lesz meg, ha leültök, és megtanuljátok, de ehelyett azzal huzzátok azt a kevés idötöket is, hogy gyakorikérdéseken választ kerestek rá. Ami idöt itt eltöltötök, valamint siránkozik egyik másik ember, hogy milyen nehéz, már rég megtanultatok volna öt tételt. Nekem egy oktato azt mondta, nem ugy kell hozzáállni, hogy nem megy és nem tudom megcsinálni, inkább kibuvokat keresek. Ezzel feleslegesen terheljük le az agyunkat. Ha azt közvetited felé, hogy igen, ez könnyü és meg tudom csinálni és meglesz szombatig, akkor sokkal gyorsabban megy majd a tanulás. Ezt tényleg ne vedd személyeskedésnek, és ne haragudj meg rám, nem rosszindulatbol irtam, szivböl remélem, hogy meglesz a vizsgád holnap!

2017. jún. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!