Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valami tipp 32 tétel/1 napra?

Valami tipp 32 tétel/1 napra?

Figyelt kérdés

Nos, sajnos összeomlott a neptun(mily meglepő) és nem tudom már meadni a vizsgámat, amire szombat reggel megyek.

SEMMIT nem tudok.

Ráadásul szóbeli lesz.

32 tétel van, mindegyik nagyjából egy oldalas. Van 1-2, ami csak fél oldal.

A tárgy: JOG.

Valaki tudna mondani pár tippet,amivel ki tudnék szenvedni egy kettest?

Nagyon megköszönném!!!

Mivel eddig kb minden vizsgámra egy hét felkészülés volt.

Nem akarok egyest, ha már a sors ilyen szépen kijátszotta a lapokat és nem tudom leadni.

20F



2017. jún. 15. 22:58
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
9 vizsgám volt. Nem tudtam hamarabb felvenni.
2017. jún. 16. 00:51
 12/16 A kérdező kommentje:

Na,megpróbáltam megtanulni éjjel ,nem ment. Kiderült,hogy az egy oldalas tételek helyett egy tétel 8-10 oldalas.

Leadtam a vizsgáz és jövőre inkább felveszem újra a tárgyat.

2017. jún. 16. 05:33
 13/16 A kérdező kommentje:

Így legalább vizsgaidőszak végre over:D

Azért köszi mindenkinek;)

2017. jún. 16. 05:35
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Itt azért jó kemény emberek vannak... 10oldal egy óra alatt.. Megtanulva? :D Megnézném azt, hogy valaki egy nem csak rizsázós anyagból, minimális elõismerettel, mikor tanul meg 10oldalt egy óra alatt....
2017. jún. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Én jogot tanulok, nem vagyok fogyatékos, de 10 oldalt nem tudok tökéletesre megtanulni egy óra alatt... :D
2017. jún. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Attól függ jog szak és jog tárgy vagy más szak, ahol nem veszik annyira komolyan és rizsázósabb?

Van, hogy a vizsgán kb 20 kérdés rotálódik és mindenki bent ül az elejétől és 5ösével mentek. Ott még esélyes.


Pl matekos tárgyaknál 2 oldalra is van hogy egy nap is kevés...

2017. jún. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!