Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Volt olyan közöttetek aki nem...

Volt olyan közöttetek aki nem tudta a nyelvet, és mégis átment érettségin?

Figyelt kérdés

Nem igazán megy az angol, megvannak a teteleim olvasgatom őket, de nem tudok szabályos mondatokat alkotni.

Meglehet az érettsegim, vagy voltatok hasonló helyzetben.. Ti mit csináltatok?



2017. jún. 22. 22:37
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

"Meglehet az érettsegim, vagy voltatok hasonló helyzetben.."


A magyarral is vannak gondjaid...

2017. jún. 23. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
11%
"Attól még az angol sikerülhet. Sőt, el tudom képzelni, hogy az írásbelid legalább négyes lett, csak parázol itt te is..."
2017. jún. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Ha ismer a tanár általában rendesek és segítenek. Valahogy átrúgdosnak.

Kivéve ha azt játszod mint a tolvaj fia a az érettségin. "Apa büszke lehetsz rám, 3 órán át vallattak de nem mondtam nekik egy szót sem!"

Ha folyamatosan beszélsz még ha a nyelvtanod nem is jó, már nem lesz gond.

Az engem érettségiztető tanár pl alig hagyott megszólalni aztán adott magának egy 4est..az én bizonyítványomba....így pontozott le engem..

2017. jún. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%
Naponta 60 ilyen kérdésbe botlok bele itt. Az érettségizők nem tudják, hogy ez a darab papír semmi tudást nem mér! Olyanok mennek át, akiknek meg kéne bukniuk. Nem kell fosni tőle. Garantálom neked, egyetemen egy vizsgám nehezebb volt, mint az egész érettségi 2x.
2017. jún. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az igaz, hogy érettségin kb. mindenkit átengednek. Akkor is, ha nem tanult. DE! szerintem nem mindegy, hogy kettesekkel mész át, vagy négyesekkel,ötösökkel és oklevéllel. :) Nem igaz, hogy az érettségi semmit nem számít.

Átfogsz menni, nyugi.

2017. jún. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
Én az egyetemi vizsgákon túl is úgy éreztem, hogy az érettségi nehezebb volt, mert akkor sok tantárgy volt egyszerre.
2017. jún. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%

"nem tudta a nyelvet"... gondolom arról beszélsz, hogy nem beszéli a nyelvet. Nyelvtutás nélkül nem lehet le érettségizni, ez egy olyan dolog ami az első mondatodtól feltünik.

Csak akkor tudom elképzelni ha egy hónapot csak a nyelv tanulására szánsz és akkor is csak kifejezéseket magolsz be, hogy sok dologra tudj reagálni, de akkor sem biztos hogy megértenéd, hogy mit kérdeznek tőlled és ha eddig nem tanultál akkor valószínűleg nem vagy valami szorgalmas....


(plusz a legtöbb érettségi már lement, szóval max pár napod van :D bitos nem fog menni ha ezt megkellet kérdezned itt)

2017. jún. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak abban a vizsgaidőszakban futottunk neki, amikor már volt esély. Neked se muszáj most menni.
2017. jún. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mindenből átmentem, jó jegyeket szereztem. ^^
2017. jún. 30. 00:02
 10/10 anonim ***** válasza:

Az angol milyen volt?

Az írásbelid hány pont lett?

2017. júl. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!