Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van közöttetek olyan, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van közöttetek olyan, akik átélték már azt, hogy szakítottak az egykori párjukkal, évekig külön voltak, mások oldalán próbáltak boldogok lenni, aztán végül mégis évek múlták újra egymásrataláltatok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy válaszolok, mert én nem éltem át, de körülöttem 2 pár is van, akikkel így történt. Az egyik pár 2-3 évet töltött külön, aztán összejöttek újra, már 5 éve együtt vannak azóta, eljegyezték egymást, és most külföldön vannak, hogy pénzt gyűjtsenek a közös életre. A másik pár is most tervezi, hogy külföldön próbáljanak szerencsét a közös jövő érdekében.
2011. máj. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, semmi gond. Miért szakítottak anno, azt nem tudod? Az eltelt évek alatt másokkal is megpróbáltak boldogok lenni?
2011. máj. 22. 16:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én is ismerek ilyeneket!2évet voltak kb ők külön.Végül össze is házasodtak.17 éves koruktól voltak együtt a diplomáig,aztán szünet után újra összejöttek.Már 2 gyerek is van!
2011. máj. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, miért mentek szét, de igen, megpróbálták másokkal is, nem ment senki mással, így összjöttek. Ez mindkét párnál így volt.
2011. máj. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2011. máj. 22. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!