Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért utálja minden diák a...

Miért utálja minden diák a történelmet és a földrajzot?

Figyelt kérdés

Itt főleg úgy 14 és 25 év közötti emberek válaszára számítok.


Tudom, tudom, a történelem hazugság. Én magam is tudom és utálom a hazugságokat, de attól még nm azt jelenti, hogy nem létezik egy igazság mindenről.


Miért nem érdekli már a fiatalokat az, hogy régen életüket adták azért őseink, hogy mi most itt élhessünk ?



2017. júl. 3. 22:10
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
92%

Gratulálok 18-as, elnyerted az ellenszenvemet.

Ügyes vagy.

2017. júl. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

20-as, igen.

De azt kifelejtetted, hogy a sumír ,,isteneknek" nevezett magasabb technológiát használó élőlénenek is pontosan tudjuk a származási helyüket: Nibiru.


Több éve vagyunk mi itt a medencébe, mint 40 000.

47 ezer éves írásos emlékünk van, de 40 000 éve élünk, mi ? Kicsit ellentmondásos.


Amúgy ha magyargyalázónak jöttél ide, nem lesz kenyered a kérdésnél, mert úgysem ér semmit a gyűlölödésed, engem fel nem húzol ezekkel, szóval amiért fizetnének téged / amivel saját szabadidődet töltöd az interneten nem lesz gyümölcsöző itt...


A kérdés továbbra is aktuális minden fiatalhoz, és köszönöm a válaszokat!

2017. júl. 4. 12:55
 23/35 anonim ***** válasza:
100%

"De azt kifelejtetted, hogy a sumír ,,isteneknek" nevezett magasabb technológiát használó élőlénenek is pontosan tudjuk a származási helyüket: Nibiru."


Igen? És ez a bolygó hol is van pontosan? Csak mert 2012-ben az összes holdkóros arrol beszélt, higy most majd áthalad előttünk ez a hatalmas bolygó, de érdekes módon azóta sem észlelte egyetlen távcső sem. Persze, gondolom a csillagászok is hazudnak, mint mindenki, aki nem átallot diplomát szerezni.



"Több éve vagyunk mi itt a medencébe, mint 40 000.

47 ezer éves írásos emlékünk van, de 40 000 éve élünk, mi ? Kicsit ellentmondásos."


És melyik ez az irásos emlék? Csak úgy érdekelne.


"Amúgy ha magyargyalázónak jöttél ide, nem lesz kenyered a kérdésnél,"

Neked nem lesz kenyered, mert ez nem az ezo rovat. Nem véletlen, hogy az én válaszomat pontozták fel.


"mert úgysem ér semmit a gyűlölödésed, engem fel nem húzol ezekkel, szóval amiért fizetnének téged / amivel saját szabadidődet töltöd az interneten nem lesz gyümölcsöző itt... "


Miért van az, hogy az alternatív tudományok hívei szerint mindenki, aki nem hisz a butaságaikban, az csakis fizetett ügynök lehet?



"A kérdés továbbra is aktuális minden fiatalhoz,"


Csak hozzám nem, ugye?

2017. júl. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindkettő a kedvenceim közé tartozott egykoron.

Arról pedig még soha nem hallottam, hogy valaki utálná a földrajzot. Töriről már igen, de az említett matek, fizika, kémia még mindig gyakrabban gyűlölt tantárgy, mint a töri.

2017. júl. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Én kimondottan szerettem a történelmet és a földrajzot is, pedig inkább reál beállítottságú vagyok, orvosira járok. Még azon is gondolkozom, hogy egyszer elvégzek egy történelem szakot is. A földrajz csak azért tetszett, mert beteges módon szeretek magolni :D Nem volt olyan kiemelkedően jó földrajz vagy történelem tanárom, csak érdekelt, úgyhogy magamtól is utánaolvastam a dolgoknak, bár még mindig túl hülye vagyok ahhoz, hogy meg tudjam állapítani, hogy hazugságokat tanítottak-e vagy nem. Igazából nem is tudom, hogy honnan lehet ezt megtudni.
2017. júl. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
8%

Diák koromban nem szerettem a történelmet, például mert biorobotnak néztek. Magoljam be az évszámokat, meg a könyvet is. Majd kazettás magnóként adjam vissza. De az internetről imádok tájékozódni a valós múltat fürkészve.

---

Ha a tanított történelem valós és igaz, akkor mit keres ezen a képen piramis?

"A Képes Krónika III. István és Imre királyok koronázását megörökítő rajzainak háttérében piramisok láthatók."

[link]

"Sok kutató szerint az Árpád-ház Ős-Budán székelt, mely nem Székesfehérváron található, hanem a Pilisben".

( A kép és az idézetek forrásai: [link] )


A piramisok és más megalitikus építmények készítését csak rabszolga munkaerő igénybevételével vagyunk képesek elképzelni és tanítani.

De akkor hogy akarták felállítani például ezt az obeliszket rabszolgákkal?

[link]

Amit a mai modern technikával sem lennénk képesek felállítani.


Vagy hogy magyarázza a tanított történelem például Costa Rica kőgolyóit?

[link]

2017. júl. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
85%

Off: Aki mindenfèle ostoba ezo-zagyvaságot jött ide igazolni, az menjen az ezotéria kategóriába! Amúgy csak nekem gyanús, hogy az ilyenek soha nem kutatási anyagokat/tudományos folyóiratok cikkeit, ergo hiteles dokumentumokat linkelnek be, amely alapján lehetne szakmai érveken alapuló vitát folytatni? De annak sem a gyik lenne a fóruma, itt viszonylag kevés a történész kutató, a laikusok pedig legtöbbször saját magukat verik át, ha igazolni akarják saját őrültségeiket...


On: Örülök, hogy az iskolákban a történelem TUDOMÁNYát tanítják, bár nem állítom, hogy a legjobb módszertannal. A földrajz és a töri esetében is lehetne nagyobb hangsúlyt fektetni az érdekességekre, valamint a tények / HITELES elméletek mögötti politikai-gazdasági folyamatokra. Egy jó tanár óráján lehetetlen unatkozni e tárgyak esetében, sőt, igazából bármely tantárgy esetében.

2017. júl. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

27-es:

Ha mindenkihova behozod az ezo-t, akkor az nem tesz jót senkinek.

Azon felül még nem lesz smemi hiteltelen attól, hogy te le-ezózod :D


Sőt, attól, hogy te nem vgy képes felfogni, hogy tényleg ilyen nagyok és erősek voltunk, az már nem az én bajom.

2017. júl. 5. 11:46
 29/35 A kérdező kommentje:

28-as:

Nem, mivel tudtommal az eegyiptomiak (mi) nem tartottunk rabszolgákat. Az pont a magyar értékrend ellen van, hogy valakit rabszolgaként tarts...


Amúgy vagy nem mi építettük, amit kétlek, vagy olyan technológiával rendelkezdtünk, amit még ma sem értenek a ,,nagy tudósaink". A mai tudósok mind fogyatékosok.

Materialisták, ami szörnyen lekorlátozza őket, ezáltal nem objetívek és nem széleslátókörűek, hanem pont hogy szűklátókörűek a mai ,,tudósok".


Valami olyasmit mondanék, ha már volt űrleszállópálya a mai Jeruzsálem (Hiero-Solyma) városunkban (mivel Kánaánt is mi építettük fel!), és volt repülőbázisunk valahol Sumériában is, akkor miért ne használhattunk volna olyan technológiát, amit ma a Csillagok Háborúja (amiben ahogy mondja: RÉGES RÉGEN EGY MESSZI MESSZI GALAXISBAN játszódik!!!) láthatunk: antigravitációs lapok.

Amivel tolják a cargo-t (ellátmány), hullákat, sebesülteket... egy gombnyomás és bárki eltudja tolni.


Én úgy vélem valami ilyesmit használhattak.

Főleg ha olyan vágóeszközeik voltak, ami a mai létervágásnál és gyémántvágó eszközöknél is fényévekre jár pontossággal! :)

2017. júl. 5. 11:51
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

"Off: Aki mindenfèle ostoba ezo-zagyvaságot jött ide igazolni, az menjen az ezotéria kategóriába!"


Csak ehhez önreflexió kellene, meg önkritika, ami nincs meg a kérdezőhöz hasonló naivabb emberekben.


"Amúgy csak nekem gyanús, hogy az ilyenek soha nem kutatási anyagokat/tudományos folyóiratok cikkeit, ergo hiteles dokumentumokat linkelnek be, amely alapján lehetne szakmai érveken alapuló vitát folytatni?"


Nyilván, de ha ilyen igényesek lennének, akkor már eleve soha nem hinnének ilyen ökörségekben. Ezeket anszenzációs elméleteket szükségszerűen csak műveletlen emberek kajálják be.

2017. júl. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!