Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akik egyetem mellett min.20...

Akik egyetem mellett min.20 órában dolgoznak irodában (tehát, ahol mondjuk H-P 8/9-16/17-ig lehet menni), hogy oldják meg?

Figyelt kérdés

Nekem sajnos első félév óta muszáj, de mindig nagyon keservesen egyeztetem össze, csúszni biztos, hogy fogok, a kérdés, hogy mennyit... Van, aki munka mellett időben tud végezni? Szakot is írjatok légyszi. :) (Én BGE Kereskedelem és marketing)


21/L


2017. júl. 4. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:

BSc másodéves végén kezdtem el dolgozni, most vagyok végzős MSc-n. Mondjuk nálam ennél rugalmasabb a munkaidő, de még kell találni az egyensúlyt. Általában minden hétvégét végigtanulok.


(Proginfón vagyok)

2017. júl. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm BGE pénzüsz számvitelre jár. Egy napra veszi fel az összes előadását de nem jár be rájuk, csak gyakorlatokra. Így heti 3x dolgozik
2017. júl. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem gond ha csúszol emiatt egy évet. Csak az a lényeg,hogy a munka (főleg ha már 3-4 féléved oké) szakmai legyen. Többet érsz 2 év tapasztalattal mintha időben végeznél.
2017. júl. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!