Kit, mit válasszak?

Figyelt kérdés
Szoval jelenleg,van egy erettsegi torzslapkivonatom,3 tantargyi erettsegivel.Anyumek azt akarjak hogy befejezzem a masik kettot is!Viszont en nagyon el akarok koltozni innen!Igazabol mo-rol is es teljesen uj eletet kezdeni!Volt itt sok minden sz r dolog ebben a varosban,sok pasiban csalodtam,olyanokban akik nagyon kozel allnak a csaldomhoz is,szetetik oket,kozben engem kihasznaltak,pl,csaladom jobaratja,egy fiatal srac es ilyenek..Most az van hogy lenne ki miatt itthon maradnom de nem akarok tole semmi mast baatsagon kivul!Pedig o tenyleg jo srac!Es van valaki akihez szivem szerint kikoltoznek!Csak ezt igy nem lehet,bar most segitseget kertem tole hatha tud valamit intezni nekem..igazabol ez a srac kint el oktober ota es elotte majdnem sogorok lettunk.Csak szakitott a baratnojevel es kozben en meg a baratnoje tesojaval..sok dolgon mentem igy vele keresztul,titokba mar akkor is egymassal elvoltunk.es most is irta ha tud segit!Kozben tesom is igeretet tett hogy kivisz magahoz,ott is volt egy udvarlom,ugy volt oda megyek!De tesom felt a bevandorloktol es attol hogy kint elqrvulnek..ezert nem visz...akkor kerjek segitseget szerelmemtol,vagy batyam ugye sz-rba hagyott ezt szerelmem se ertette hogy tehette velem,mikor batyam igergette de nem bizik batyam.bennem allitolag a sok pasizasom miatt...szoval mi legyen?Innen mennem kell erzem!!
2017. júl. 8. 13:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
77%

Most komolyan azért akarsz új életet kezdeni máshol, mert itthon sok pasiban csalódtál? :D :D Beszarás. Elég baj, hogy az egész életed ekörül az egy dolog körül forog.


Fejezd be az érettségit mindenképpen. Mit akarsz 8 általánossal kezdeni?

2017. júl. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Leszek én a bunkó. Összegezve nincs érettségid és annyi pasival kavarsz/kavartál, hogy már jobb lenne az országot is elhagyni. A legegyszerűbb az lenne, ha végre nem a ribiskedés lenne az életcélod és nem attól tennéd függővé az életed, hogy hol vár a következő áldozat. Érettségizz le, dolgozz mellette és gyújts pénzt. Majd utána másoktól függetlenül döntsd el, hogy mit szeretnél. Mert ez így egy káosz.
2017. júl. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!