Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki megbánta a...

Van itt olyan aki megbánta a szakválasztását? Miért?

Figyelt kérdés

2017. júl. 25. 17:47
 1/2 A kérdező kommentje:
Mármint közben vagy utána rájött, hogy semmi értelme, vagy nem neki való? Melyik volt ez a szak?
2017. júl. 26. 14:52
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan. Egy év után hagytam abba, mert rájöttem, hogy nem lelkesedek a témáért annyira, nem szerettem. Nem volt már motivációm. Több ismerősöm is van, akik szintén abbahagyták, de azt, hogy abbahagyták, egyik se bánta meg. Én se bánom, hogy én otthagytam.

Csak azt érdemes csinálni, amit szeretsz. Fölösleges másba energiát fektetni, amit például csak a társadalmi elvárások miatt csinálsz (pl legyél jogász, mert az sokat keres...). A tapasztalat azt igazolja, hogy ha azt csinálod, amit szeretsz, azzal sokat fogsz tudni keresni.

2017. aug. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!