Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetek kollégista, ha ugyanab...

Lehetek kollégista, ha ugyanabban a városban lakom?

Figyelt kérdés
Idén kezdődik nekem a gimnázium,aminek van kollégiuma.Már felvételinél lehetett igényelni a kollégiumot,ha más településen laksz.De én Pécsi vagyok úgy mint az iskolám.Azért szeretnék kollégiumban lakni,mert próbálok nem öngyilkos lenni,tehát változtatnom kell abban,amit utálok:a környezetem és az,hogy a családom nem tart rendet és tisztaságot.Pedig nem vagyok tisztaságmániás

2017. júl. 27. 13:50
 1/8 anonim válasza:
100%
Ez intézménytől is függ, meg hogy mennyire van teli a kollégium. Én ismertem olyat, aki a lakhelyén volt kollégista, tehát nincs kizárva. De ezt az iskoládtól érdeklődd meg, itt senki sem tud többet.
2017. júl. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Lehetsz, persze. De amúgy én elsődlegesen beszélnék az intézményigazgatóval vagy koli izgazgatóval és elmondanám az indokaimat, az a tuti és nem szégyen.
2017. júl. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Öngyilkos akarsz lenni, mert a családod nem tart rendet? Mit fogsz csinálni, ha majd az életben valódi problémával szembesülsz?
2017. júl. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A kolik sem a tisztaságukról ismertek.


De egyébként igen, van rá a lehetőség, de a jelentkezési lista leghátulján leszel és valószínűleg csak akkor jutsz be, ha túl kevesen jelentkeznek és már mindenki bejutott.


Esetleg pszichológusi vagy gyermekvédelmi "ajánlással" kerülhetsz be nagyobb eséllyel.

2017. júl. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A kollégiumban sem lesz nagyobb rend és tisztaság...sőt. Inkább orvoshoz kellene menned, hogy kikezeljen az indokolatlan öngyilkossági vágyból.
2017. júl. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Pont hogy nem akarok öngyilkos lenni.És köszönöm,hogy ennyiből megmondjátok,hogy ez az egyetlen problémám,és hogy emiatt elítélitek az egész jövőmet.Jártam már pszihológusnál,ott mondták hogy változtassak azon,ami zavar.És én nem tehetek semmit otthon.Tudom milyen egy kollégium,de nekem rendszerezettségre van szükségem.
2017. júl. 27. 14:19
 7/8 anonim ***** válasza:
A kollégiumok pont nem erről híresek. :D
2017. júl. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na, sikerült? hogyan sikerült?
2018. nov. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!