Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tarkaréti kollégiumról némi infó?

FarkasJudit kérdése:

Tarkaréti kollégiumról némi infó?

Figyelt kérdés

Szeptemberben kezdek a BCE-n, már előtte nézegettem a kolikat, ki is választottam a Földes Ferenc kollégiumot. Ma ugye kaptam az e-mailt a Neptuntól, azon belül a kollégiumi jelentkezést.

Az a gondom, hogy csak a Tarkaréti koliba enged jelentkezni, ami 25 percre van az egyetemtől...kocsival.

Az lenne a kérdésem, hogy más is akad, aki most szeptemberben kezd és a Tarkarétibe kell/esetleg akar jelentkezni? ...Illetve hogy a bentlakóknak mik a tapasztalatuk a kolival kapcsolatban.

Előre is köszi a válaszokat :)



2017. júl. 28. 18:50
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Jézusom, 16, tragédia az irományod a sok idióta vigyorgással...
2017. júl. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
ÉS ha annyira tutijó, akkor miért remélem, hogy talán sikerül máshova átmenni?
2017. júl. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
A 16-os koli propagandát nyom :D de még ennyi vigyorsággal is eladhatatlan a koli.. de szerinte szipi szupi de közben menekül mindenki :D
2017. júl. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Nem vagyok finnyás...beletörődtem a sorsomba :P :D Most már csak vigyorgok rajta, hogy ,,hát egyszer ezt is ki kell próbálni".

Köszönöm a válaszokat, mennek a zöldkezecskék :3

2017. aug. 1. 08:14
 25/25 anonim ***** válasza:

16os igaza van.

Abszolut megértem h miért akar elmenni onnan. Gólyaként nagy társaságot lehet ott kialakítani, és másodéveként alig marad ott valaki. Az a "rend" h másodévesként másik koliba mész. Ha nem vesznek fel máshova akkor ott ragadsz kvázi egyedül. Én is így jártam, semmilyen barátom nem maradt. A gólyák pedig csodálkoztak h miért lakik még mindig itt, szánalmat éreztem amit felém tápláltak...

2017. aug. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!