Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen jó kémia tesztgyűjtemén...

Milyen jó kémia tesztgyűjtemények vannak emelt érettségire?

Figyelt kérdés

Ilyen elméletre "rámenő" kémia tesztgyűjteményt keresek, ami fedi az emelt érettségi követelményeit nagyjából (tudom, hogy nincs ilyen).

Megvan a Villányi-féle munkatankönyv, meg a Mozaikos feladatgyűjtemény. Ezen kívül miből lehetne még elméletet gyakorolni?



2017. júl. 28. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennyi nem elég? :DD
2017. júl. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A Villányi-félét használtan vettem, néhány része (általában pont ami kell) ki van töltve, a mozaik meg sokszor gagyi kérdéseket tesz fel.
2017. júl. 28. 20:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Villányi és a korábbi emelt kémiákat csináld meg végig. Nekem csak ezekkel kilencven százalék lett, és azért nem lett több, mert elnéztem egy feladatot, szóval valószínűleg elég lesz, a többivel csak az idődet vesztegeted.
2017. júl. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!