Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan kell belépni a Modulo...

Hogyan kell belépni a Modulo rendszerbe az SZTE-n?

Figyelt kérdés

Regisztráltam a Neptun rendszerbe, de nem tudom hogyan kell belépni a Modulo-ba vagy ide is külön kell regisztrálni? Válaszotokat előre is köszönöm :)

[link]



2017. júl. 29. 20:22
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Neptun adatokkal próbáltad már?
2017. júl. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Igen, az volt az első :)
2017. júl. 29. 22:36
 3/36 A kérdező kommentje:
Az azonosítás sikeres, de a felhasználó nem található a megadott külső rendszerben ezt írja.
2017. júl. 29. 22:38
 4/36 anonim ***** válasza:
84%
Ugyan azzal a névvel és jelszóval lehet belépni mindkét helyre. Sajnos még valami hiba lehet. Idén álltunk át a Neptunra az ETR-ről és nem teljesen zökkenőmentesen ment, megy.
2017. júl. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ugyanezt írja ki :/
2017. júl. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
80%

Nekem is ezt írja sajnos :/

Én értem, hogy most lett átállva és nem is hibáztatok senkit, de így nem igazán tudunk sok mindent intézni. Persze van még idő, de elég fontos lenne. Sokaknak koli szempontból..sokaknak pályázatok miatt.

2017. júl. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim válasza:
100%
Én is el szeretném intézni minél előbb a kolit meg a többit, de nem enged be és nagyon felbaszott. Viszont "örülök" hogy ezzel nem vagyok egyedül. :D
2017. júl. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim válasza:
100%

Ez a legújabb infó a Modulo belépési oldalán:

"Az elsős hallgatók beléptetése a Moduloba technikai okokból szünetel. Kérjük szíves türelmüket!"

2017. júl. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim válasza:
100%
Én is örülök a sorstársaknak :D. Csodáltam volna hogyha zökkenőmentesen el lehetett volna intézni ezt az egészet, nem kellett csalódnom xd, mintha csak a UPC-nél akarnám elérni hogy azt a le és feltöltési sebességet biztosítsa amiért fizet az ember :D, azzal a különbséggel hogy itt nekünk, van határidő. Végülis 10 nap múlva már nem kell idegeskedni max kolesz nélkül maradunk :D, biztos vannak kellemes fekvésű padok Szegeden valamelyik parkban.
2017. júl. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
84%
Befogadom a modulo sújtotta társakat! :D
2017. júl. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!