Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan kell belépni a Modulo...

Felkelhetetle kérdése:

Hogyan kell belépni a Modulo rendszerbe az SZTE-n?

Figyelt kérdés

Regisztráltam a Neptun rendszerbe, de nem tudom hogyan kell belépni a Modulo-ba vagy ide is külön kell regisztrálni? Válaszotokat előre is köszönöm :)

[link]



2017. júl. 29. 20:22
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

#10

köszi, lehet leszünk egy páran, akik élnek vele. :D

2017. júl. 31. 19:50
 12/36 anonim válasza:
100%
Nekem csak ez a hetem van elintézni mindent, aztán nyaralás fesztivál gólyatábor... A legjobbkor jött ez a hiba :O Remélem estére már működni fog
2017. aug. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim válasza:
100%
Szintén szeretnék túl lenni a dolgokon, de sajnos még mindig nem elérhető. Gondoltam írok egy mailt, de ha ennyire általános a probléma, el sem küldöm. :)
2017. aug. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim válasza:
100%
Én írtam két napja, de nem válaszoltak rá.
2017. aug. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
Ma reggelre annyi változás állt be, hogy eltűnt az újabb üzenet, amit fent is írt valaki ("Az elsős hallgatók beléptetése a Moduloba technikai okokból szünetel. Kérjük szíves türelmüket!"). Viszont belépni továbbra sem enged, a Neptun-kód bepötyögése után a régi üzenet ugrik fel: "Az azonosítás sikeres, de a felhasználó nem található a megadott külső rendszerben." Nálatok is így van vagy csak az enyémmel van gond és próbáljam meg felhívni őket?
2017. aug. 2. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:

Ohh, akkor nem csak én jártam így. :D


Nem lenne rossz mihamarabb megoldani mert az adategyeztető űrlapot sem az utolsó pillanatban akarom kitölteni...

2017. aug. 2. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim válasza:
Ma nekem is eltűnt az elsősökre vonatkozó kiírás, de továbbra sem enged be, ugyanazzal a hibajelzéssel (az azonosítás sikeres, de a felhasználó nem található...)
2017. aug. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim válasza:
Egy kis időre nekem is eltűnt az üzenet, de én sem tudtam belépni, az üzenet pedig ismét kint van. Egyébként a határidő miatt elvileg nem kell aggódnunk, azt olvastam, hogy meg lesz hosszabítva a hiba miatt.
2017. aug. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim válasza:
Engem már végre beengedett, viszont semelyik űrlap nem elérhető, se az adategyeztető, se a kollégiumi jelentkező. Vagy meg sem jelennek, vagy lejártak és nem tölthetőek ki...
2017. aug. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim válasza:
18-as: hol olvastad? Én nem találtam sehol hiteles információt.
2017. aug. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!