Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan kell belépni a Modulo...

Felkelhetetle kérdése:

Hogyan kell belépni a Modulo rendszerbe az SZTE-n?

Figyelt kérdés

Regisztráltam a Neptun rendszerbe, de nem tudom hogyan kell belépni a Modulo-ba vagy ide is külön kell regisztrálni? Válaszotokat előre is köszönöm :)

[link]



2017. júl. 29. 20:22
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Nekem is ezeket írta ki. A "Korábbi tanulmányok" résznél a "+" jelre kattintottam és ott beírtam az érettségit, így már csak a külföldi állampolgárságot írja ki hibaüzenetként, a másikat nem.
2017. aug. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim válasza:
Siker! :)
2017. aug. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 gvilou válasza:

Sziasztok!


látom, sokatoknak már sikerült belépni. Nekem a legújabb, hogy most már hibás felhasználó nevet és jelszót ír ki az eddigi sikeres azonosításos, de nem található a külső rendszeren c. hibaüzenet helyett....

10 nap múlva beiratkozás. A neptun helpdesk nem tud segíteni, a HSZI pedig nem válaszol semmilyen levelemre... Van valami ötletetek még ? :)

2017. aug. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim válasza:
Semmi ötlet:( Én be tudok lépni a moduloba, de az adategyeztető űrlapot nem lehet normálisan kitölteni, korábbi tanulmányok részhez nem enged hozzá férni. Az időpontfoglalásnál pedig nem lehet időpontot kiválasztani így azt nem is tudom csatolni..
2017. aug. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
A korábbi tanulmányok részét úgy oldottam meg, hogy "Módosításra" mentem. Ha jól emlékszem van valahol a közelébe egy kicsi + -jel, vagy felfele mutató nyíl (tényleg nem emlékszem.. :D), ott feldob pár lehetőséged, és ott a Módosítást kellett kiválasztani.
2017. aug. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
Sajnos eleve azt nem engedi hogy válasszak műveletet. A nyelvvizsgánál meg tudtam így csinálni módosítással. Nem tudom mi lehet a gond..
2017. aug. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!