Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt magyar vagy emelt biológia?

Emelt magyar vagy emelt biológia?

Figyelt kérdés

Pszichológia szakra készülök, és szükségem van az emeltre. Egy év alatt melyikre tudnék jobban felkészülni, és melyik érné meg jobban. Megvan mindkettőből a közép (magyar 83%; biosz 76%) Az egyetemen a biológia tudásomat tudnám jobban kamatoztatni?

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2017. aug. 10. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az emelt bioszra sokkal egyszerűbb jól felkészülni, és a magyar középpel kedvezőbben jön ki. Egyetemen - úgy tudom - csak pár tantárgyban fog segíteni, de ott jó lesz, hogy van.
2017. aug. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen beállítottságú vagy inkább? Reál vagy humán? Én humánosként a magyarra voksolok, de az tény, hogy a biosz sokkal hasznosabb lesz az egyetemen :)
2017. aug. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én nem vagyos se reál igazán se humán. A magyart, matekot, bioszt meg törit szeretem, ami elég vegyes. :) Csak azért gondoltam, mert sokan mondták, hogy a magyar elég szubjektív, a bioszt meg az ember vagy tudja vagy nem. Mondjuk sokkal nehezebb is.
2017. aug. 11. 08:20
 4/4 anonim ***** válasza:

A biosz pszichológiára jobban megéri.

Viszont írtad, hogy a törit is szereted. Azon nem gondolkodtál?:) az sokkal egyszerűbb, mint a másik kettő. Abból sokkal könnyebb jó eredményt elérni.

2017. aug. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!