Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most érettségiztem, de ezt...

Most érettségiztem, de ezt olyan igazságtalannak érzem:- ( ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Szóval tudni kell rólam, hogy mindig is jó voltam matekból, 4-5ös, de az utóbbi időben 5ös voltam. Az érettségim még nincs kijavítva, de valószínűleg olyan 60-70% körül lesz, és van egy osztálytársam, aki viszont minden évben majd megbukott matekból, neki meg 87%-os lett:( és most kicsit igazságtalannak érzem ezt, mert lehet emiatt engem nem vesznek fel egyetemre, ő meg aki 4 évig nem tanult SEMMIT mehet akárhova, a legjobb helyekre:( eléggé elszomorodtam, mi tévő legyek?:S Esetleg van valaki hasonló helyzetben?
2010. máj. 24. 18:56
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Egy valami azért megakadt a szemem. "A matekhoz nem kell tudás". Hát lol:D A többi tárgyra csak magolni kell, a matekot meg érteni. Logika kell hozzá.
2010. máj. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
20:32 azt úgy értettem, hogy nem kell tudás, hogy a matekot nem lehet betanulni, mint a többi tárgyat,de így is 5ös voltam
2010. máj. 24. 20:33
 23/27 anonim ***** válasza:
nekem is a matek számítot és csak 78% lett... remélem lejjebb mennek a ponthatárok.
2010. máj. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
21:03 sajnálom:( azért remélem felvesznek oda, ahova szeretnél menni,sok sikert:)
2010. máj. 24. 21:11
 25/27 anonim ***** válasza:
Ha megnyugtat, én csomó tantárgyból voltam 2-3-as, és jeles érettségi bizonyítványom lett, 1 négyesem lett csak, töriből... Ebből is látszik, hogy a jegyek nem mindig a tudásodat tükrözik, és érettségire sem készültem szinte semmit.
2010. máj. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Én is kettes voltam mindig matekból, sőt, félévkor nemegyszer meg is buktam, valamiért pikkelt rám a tanár. Ehhez képest én írtam a legjobb matek érettségit az osztályban. A többiek, akik ötösek voltak 4 évig, azok meg az érettségi után a 10%-ért imádkoztak, most meg úgy néznek rám, mint te arra az osztálytársadra. Mintha az én hibám lenne, hogy én ötöst írtam, ők meg mehetnek szóbelizni. 4 évig gyökérnek néztek, most meg én vagyok a kis "mázlista" - mit ne mondjak, nagyon jól esik.
2010. máj. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

2-3as voltam matekból középiskolában végig, mert a matektanár pikkelt rám első óta egy ártatlan tréfa miatt :D


Mégis 94%-os volt a matek érettségim, mert a javítókulcs az javítókulcs...


Ennyit erről.


Aki meg a MAI érettségin csak 60-70%-ot tud teljesíteni az marha gyenge. GYP-sekre van tervezve 2006 óta az érettségi.

2010. nov. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!