Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék egy tanulócsopor...

Hogyan tudnék egy tanulócsoportot szervezni az orvosi egyetemen? Vagy csak egy könyvbemutatót?

Figyelt kérdés
Olyan régi és új tanulmányokat szeretnék az orvostan hallgatóknak megmutatni, amiről a képzés során nem igen hallanak, de ezek ismerete után teljesen más szemszögből látnák a cukorbetegséget. Akár egy 1 alkalmas tanulócsoport keretén belül.Milyen időpont lenne a legalkalmasabb, amikor nincsenek előadások? Feltételezem az egyetem hirdetőfala pl egy megoldás a hirdetésre.

2017. aug. 23. 10:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
(btw, ha nincs egészségügyi végzettséged, akkor se adj cukorbetegeknek, se másmilyen betegeknek egészségügyi tanácsokat, ha egészen biztosan az orvostudomány előtt jársz, maradj inkább az orvosok meggyőzése mellett, ők ugyanis olyan tárgyi tudás és összefüggések ismeretéért kapják a diplomájukat, amelyekkel te majdnem biztosan nem rendelkezel, így a teljes képet a beteget illetően mindenképpen csak ők fogják átlátni, és nem te - vagyis képzetlenül semmiképpen sem segítesz)
2017. okt. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

(btw, ha nincs egészségügyi végzettséged...


Ezt mond azoknak a betegeknek, akik nekem koszonhetoen sokkal jobban vannak. Pl mikor panikba fordul hozzam a beteg mert mar a ket gyogyszer nem eleg es inzulint kell szedni, a segitsegemmel meg egy honap utan egy gyogyszer mellett sincs egekbe a vercukra es tobb szenhidratot eszik mint valaha. Azt sem tudod mirol van szo csak felveszed a szemellenzot. Arrol sincs fogamad sem, hogyan segitek. Elso keresem a beteg fele hogy mindenrol tajekoztassa orvosat hogy a gyogyszer/inzulinadagot valtoztassak, hogy ne essen hypoba.

ez itt a problema. A hirdetesem arrol szol hogy szeretnem valamire felhivni a figyelmet, hivatalos orvosi esteteket, tanulmanyokat megosztani orvostanhallgatokkal. nem igy kellene ezt a hirdetest fogadni.

egyebkent meg orvosokkal is beszelek es cukorbetegekkel is. Konyvet is irtam ami most jott ki es eloadasokat is tartok. Tamadas es okoskodas helyett eloszor meg kellene hallgatni mirol van szo, elgondolkodni rajta es utanna vagy elfogadni vagy elvetni.

2017. okt. 17. 10:33
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Hol támadás és okoskodás az, hogy orvosi képzettség nélkül ne adj egészségügyi tanácsokat? Ha egy kicsit is racionális vagy, be kell látnod, hogy teljesen jószándékkal írtam. Mi a könybed címe?
2017. okt. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekelne mi a könyved címe, mert a felhasználó neved alapján nem találni. Vagy esetleg megoszthatnád pontosabban mi ez az egész, valami konkrétat is írhatnál, mert ez így elég homályos, ami miatt elég nehéz komolyan venni. Esetleg linkelhetnél konkrét kutatásokat, amire alapozod a dolgokat vagy leírhatnád a professzor nevét, akit így sikerült meggyőznöd. Ha ennyire nagy hatással voltál rá szerintem ő is szívesen elmondja majd a részleteket. Vagy mikor/hol lesz előadásod?
2017. okt. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Lehet mégis megvan. Ez az? [link]
2017. okt. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Laikusként úgy kiadni valamit, hogy "kézikönyv", nagyon nem oké.
2017. okt. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!