Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy zajlik egy 9. -es matemat...

Hogy zajlik egy 9. -es matematika potvizsga?

Figyelt kérdés

Holnap lesz a Matek potvizsgam, es tudni szeretnem hogy mi is zajlik pontosan. Kell felni tole? Hany %-tol engednek at? Szóbeli kötelező? Hany perces? Akinek mar volt matematika potvizsgaja, nagyon kivancsi vagyok, hogy nektek milyen volt. Koszonom a válaszokat! 😊

Nagyon felek tole 😭



2017. aug. 27. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
En is holnap vizsgazok matekbol, csak en a 12.-es anyagbol. Sok szerencset holnapra!
2017. aug. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Odamész, ők kérdeznek, te pedig válaszolsz vagy nem tudásodtól függően. Félni nem kell tőle, nem fognak karóba húzni vagy ilyesmi, ha nem megy. Attól függ, hogy hány perces, hogy mennyi ideig kínlódsz, illetve a tanárok mennyi ideig nézik élvezettel haláltusádat. A szóbeli olyan szempontból kötelező, hogy kénytelen vagy beszélni, de akár Activity-zhetsz is velük, ha nagyon szeretnél, de akkor garantáltan sokáig fog még tartani neked az iskola (legalább 1 évvel tovább).
2017. aug. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1.valaszolo:Koszonom szépen, es neked is nagyon sok szerencsét kívánok! ☺

2.valaszolo:Ez nem szóbeli lesz, hanem írásbeli. De koszonom a válaszod, sokat segítettél! 😊

2017. aug. 27. 23:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Törvényben nincs szabályozva a pótvizsga.

Nálunk kb 45-60 perc az írásbeli ahol az egész éves anyagot kérdezik (kb 6-10 példa). Ezt kijavítják. Ha elérted az 50%-ot akkor átmentél. Ha nem akkor szóban megkérdezned. Itt rendszerint az írásbelin elrontott vagy meg nem csinált példákhoz feltesznek segítő kérdéseket.

Az én sulimban így zajlik a pótvizsga. Máshol nem tudom mi a bevett szokás.

Sok sikert!

2017. aug. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!