Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van esély rá, hogy egy év...

Van esély rá, hogy egy év alatt annyira meg tudom tanulni a kémiát (nulláról), hogy emelt szintű érettségit írjak belőle?

Figyelt kérdés

2017. aug. 31. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Nulláról? Ha napi több órát foglalkozol vele, és tehetséged is van hozzá, akkor elképzelhető. Meg kérdés, hogy milyen eredményt szeretnél elérni az érettségin.
2017. aug. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
Egyedül nem, viszont tanári segítséggel igen, de az eléggé sokáig tartana.
2017. aug. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Ha semmi mást nem csinálsz, tehát nem dolgozol, nem jársz iskolába, és napi 4-5 órát magántanárhoz jársz és még utána otthon is legalább napi 2-3 órát tanulod egy éven keresztül akkor igen.
2017. szept. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%

Hány év kémiatanulás után vagy nullán? Ha elvileg már eddig is tanultál kémiát (hány éven át heti hány órában?), akkor miért tartasz még mindig a nullán? Ha azért, mert annyira utálod, akkor miért gondolod, hogy a következő évben majd hajlandó leszel napi szinten foglalkozni vele? Most mi a motiváció?

Ha most már van motiváció, akkor van rá esély, hogy jól felkészülj. Ha nem volt motiváció eddig se, meg most se, akkor elég kicsi az esély.

2017. szept. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
egy jó magántanárral és napi 3 óra tanulással simán
2017. szept. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem önállóan is menne akkor ha tényleg elszánt vagy. Mondhatni jártas vagyok a kémiában mert vegyésznek technikusnak tanulok. Én azt csinálom majd hogy ahogy lemegy a biosz érettségi november elején hogy fogom a követelményrendszert és az alapján eljezdem áttanulni. Emellé az ötösöm lesz kémiából meg a mozaikos könyveket fogom használni. :) amugy a neten fentvannak a megtanulandó kísérletleírások a szóbelihez szóval azokat sem kell neked egyedül kidolgozni csak megtanulni. Ha jól emlékszem 70 valamennyi. Persze ezekhez plusszba hozzá kell venni magát az előző érettségik gyakorlását is. Most pontosan nem emlékszem de a vizsgaleírásban bent van az elmélet és számolási feladatok aránya is. Az a fontos hogy jól alapozz mert csak jó alapra lehet jól építkezni.
2017. szept. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
70%

Szerintem minden gond nélkül képes lehetsz rá, ha mindennap legalább 3-4-5 órát rászánsz. Nekem korábban a matekkal kellett hasonlót elkövetnem, és abszolút siker, majd pont emiatt kedvenc tantárgy lett, noha korábban úgy gondoltam, humán beállítottságú vagyok. A matek miatt a fizikát is megszerettem.

Hajrá, menni fog!

2017. szept. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 bulo22 ***** válasza:
35%
Ha ügyes vagy akkor igen.
2017. szept. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
72%

Csak a s*ggeden múlik. Ha leülsz minden nap min 2órát foglalkozni és nem csak ülsz a könyv előtt, hanem olvasod és feladatokat csinálsz, akkor igen.

Szorgalom a legfontosabb, ezen fog múlni.

Hajrá :)

2017. szept. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Simán elképzelhető :)
2017. szept. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!