Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy év kihagyás után kémia...

Egy év kihagyás után kémia biosz emelt?

Figyelt kérdés
Tavaly nem sikerült az orvosi, utána nem próbálkoztam,összetörtem... Dolgoztam,nyelvvizsgáztam középszinten,megcsináltam a jogsit. Most biosz szakon tanulok,mert nem mertem megint meglépni az orvosit :( Nagyon bánom,20 éves vagyok és minden vágyam,hogy orvos legyek! Tudom,hogy jó orvos lennék... Az elmúlt egy évben nem kémiáztam...most biosz szakon magas szinten tanulom a bioszt.. Van szerves kémia és kémia alapjai illetve számolási gyakorlatom,sejtbioszom,biosz alapjaim,növényszervtanom,gyakorlatok stb. A biosz gondolom fedi az emeltet,a kémiát nem tudom... Szerintetek 80-80% összejönne májusra? (Februártól passzívon leszek-->még több időm lesz) + A követelményrendszer alapján szeretnék rájuk készülni,de azt még csak decemberben teszik közzé.. A 2017 májusi köv.rendszer alapján is készülhetek addig? A segítségeteket előre is köszönöm!

2017. szept. 10. 14:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én idén kezdem az orvosit. Szerintem simán sikerülni fog! Főleg, hogy egyik tantárgyból sem estél ki egy évig. Gondolom a biosz az sima ügy, kémiából pedig ajánlom a Villányi könyveket, különösen az Ötösöm lesz-t. Bioszból is érdemesebb szerintem a Mozaikos könyvekből készülni és nem az egyetemiből, mert akkor látod, hogy mit milyen részletességgel kell tudni az érettségin, mert ugye a szóbelin csak 20 perced van elmondani, tehát nem kell túlságosan belemenni a részletekbe. Azt gondolom nyugodtan használhatod a májusi köv. rendszert, mert olyan nagy változtatások nem szoktak lenni benne, maximum majd összeveted vele, ha kijön a másik és kiegészíted, ha kell. :) Sok sikert kívánok! :)
2017. szept. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ és a jó tanácsokat :) Kémiát illetően a Mozaikosból tervezek készülni,a Villányiban nem tetszik az,hogy munkatankönyv. A számolásoktól félek,tavaly az lett a rosszabb az emeltben :/
2017. szept. 10. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!