Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért bántanak folyton az...

Miért bántanak folyton az osztálytársaim?

Figyelt kérdés

Szóval tényleg nem értem,már 1. óta szekálnak minden kis dologért.Pl.: Volt olyan hogy tesi órán pár lány addig szekát amíg nem sírtam(ez volt parszor)..vagy belekotnek mindenbe..hogy miert kapok otost..miért van befonva a hajam..Ezek közül a legrosszabb a tesi óra amikor át kell öltözni..ilyenkor folyton kibeszélnek,vagy megaláznak.(van amikor nagyon durván de van amikor tul lehet elni,ez a jobbik eset). Ez mindennapos..Mikor 5-ös lesz egy dolgozatom akkor ..: ,,tudtuk,, ,,hát persze,, ,,mindig ötös neki,,

Tényeleg nem értem mivel szolgáltam rá hogy ennyire utáljanak,soha senkit nem bántok,kedes vagyok aki pl segitseget kér...Szerintetek miért utálnak ennyire?


2017. okt. 4. 19:38
 1/9 A kérdező kommentje:
Kedves vagyok mindenkivel,meg aki szornyen viselkedik vele is* pl:ha megkernek segitek vagy barmi
2017. okt. 4. 19:40
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne is törődj velük, bárnit mondanak, engedd el a füled mellett. Valószínűleg savanyú a szőlő nekik: irigyek rád, hogy te céltudatos, ötös tanuló vagy. Ők pedig képtelenek felhívni magukra a figyelmet tanulmányi teljesítmény tekintetében, ezért áskálódnak ellened. Rendkívül éretlen viselkedés, nemhogy tisztelnék, aki többet tud náluk, pláne, ha segít nekik.
2017. okt. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tényleg* nem tudok már írni...😵😵
2017. okt. 4. 19:43
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert rossz emberek.


Nincsenek eredményeik és buták. És ahelyett, hogy leülnének tanulni, vagy sportolnának vagy bármi hasznos dolgot csinálnának könnyebb mások eredményébe belekötni.


Ne is törődj velük. Légy önmagad.

Barátkozz másokkal. Vannak még értelmes emberek a világon. Esetleg próbálkozz idősebb emberekkel barátkozni vagy hasonlók, mert a te osztálytársaidnál az is közrejátszik, hogy éretlenek.


Sok sikert mindenhez! :)

2017. okt. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
"A stréber az, aki a szekálók főnöke lesz a jövőben." - ez legyen előtted. Mellesleg ne vegyél róluk tudomást... a helyedben lejjebb adnék a kedvességből és segítségből. 29 éves vén csont vagyok, tudom, mit beszélek.
2017. okt. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó.:Sajna nem megy,nem tudok nemet mondani semmire,mert utanna lelkiismeret furdalasom lenne..:( Ezen változtatni nem igazán tudok,anyukám azt mondja tulságosan naív vagyok..de nem tudom..8 év alatt mit sem változtam, próbálom az emberekben a jót látni,habár ezt sokszor megnehezítik. Már csak egy évem van velük,de nem hinném hogy egyek az érdekeink,ez lehet a baj. Míg nekik az a fontos hogy ki min van,vagy hogy kinek ki a pasija nekem a tanulás az első:)) lehet itt lehet a baj.Habár nem is tudom:D 1. Osztályban más volt😄😄
2017. okt. 4. 20:26
 7/9 A kérdező kommentje:
#4 Vannak barátaim osztályon kívül,ők nagyon szeretnek,és ők sem értik mi lehet a baj,ők az mondják ,,Védd meg magad,,. Ez nehéz is lenne,mivel nekem nem célom emberek megbántása,de azért 1 lány vs 15 lány érdekes lenne nem hinném hogy jól sülne el
2017. okt. 4. 20:29
 8/9 anonim válasza:
Szegénykém..velem is ez volt általánosba, tudom milyen rossz. Bírd ki ezt az egy évet aztán a gimi jobb lesz, mivel úgyis jó tanuló vagy gondolom valami erős suliba mész, ahol biztosan lesz néhány értelmesebb ember.
2017. okt. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mert ez az átlag értelmi szint. Én is mindig kedves, aranyos, udvarias, imádnivaló voltam, ehhez képest rommá szivattak a keresztnevemmel, a vezetéknevemmel, aztán a szemüvegem miatt, aztán a frizurám miatt, aztán a pattanásaim miatt, aztán a túlsúlyom miatt, a jó jegyeim miatt... hányszor de hányszor kigúnyoltak csak mert kaptam egy ötöst... én voltam a hülye stréber, tanárnénikedvence... ez szimpla irigység a részükről, a csúfolódás meg ostobaság. Érdekes módon, amikor a gimi végére lefogytam és csinos lettem, akkor hirtelen mindenki a barátom akart lenni... Sőt, még régi általános iskolás osztálytársaim is rendszeresen megkeresnek, hogy nem e találkozunk. Hát nem.

Akkor is sz**tam rájuk, meg most is. Tégy te is így. Találni fogsz majd barátokat, akik egy szinten vannak veled. Nem kell lealacsonyodnod az ostobákhoz. :)

2017. okt. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!