Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért történik ez velem...

Miért történik ez velem mostanában?

Figyelt kérdés

16L

Gimnazista vagyok, 10. osztályba járok, és két tantárgy kivételével kitűnő vagyok jelenleg. DE

most írtunk kémiából és parázok. Esküszöm megáll a szívem. Olyan nehéz volt és bonyolult az egész, hogy szerintem az egészet elrontottam. Pedig témazáró értékű jegy lesz. És mit csinálok ha neadjisten 1-es lesz? Ilyen tanárnál, aki soha nem tud alapszintű dogákat íratni és nem enged javítót írni, mit tehetek? :(


Nagyon félek hogy a legrosszabb jegyet kapom rá, de hát tanultam 4 órát rá és az egész leckét tudtam ALAPSZINTEN. Most mindenki ki van akadva :( Főleg hogy duplán számít! M



2017. okt. 13. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Várj egy picit tegyük fel ha egyest kapsz évvégéig 10x kijavitod

Eddig énis kitünő voltam 10.be bejött a fizika ujra ,egyböl egy 1.es de kifogom javitani ennyire meg nem görcsölj rá a dologra hétvége van ;)

2017. okt. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért kéne alapszintű dogákat írni? Nem felzárkoztató/alapozó iskolába jársz szerintem, hanem gimnáziumba.


Ha egyes lesz, akkor szépen felfogod és teszel azért, hogy kijavítsd. Javítani meg úgyis lehet, hogy az új témából nem megint egyest hanem jobb jegyet kapsz..

2017. okt. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, kicsit fiatalabban én is ilyen voltam. Lazíts. Nem azt mondom, hogy ne foglalkozz vele, tanulj tisztességgel, de ha nem megy, még ha beleszakadsz, akkor se, akkor engedd el. Végül is mire kell neked a kémia? (Hacsak nem ebből akarsz továbbtanulni,de gondolom nem.) Az égegyadta világon semmire. Jövőre leadod, és a kutyát sem fogja érdekelni, hogy tizedikben volt egy négyes, vagy neadjisten hármas a bizonyítványodban. Ha meg minden másban kitűnő vagy, akkor nem tudom elképzelni, hogy ebből a tárgyból megbuknál. Úgyhogy nyugi. Szóval ne stresszelj rá, nem olyan fontos. Élvezd inkább az életet, amíg bőven van időd.

Szeretettel,

egy tizenkettedikes, akinek semmire sincs ideje

2017. okt. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló válaszát adom! :)

Ha beleadtál mindent, megtetted, ami tőled telik, nincs min elkeseredned. Sajnos van ilyen, hogy sokat tanul az ember, mégsem sikerül úgy a dolgozat, ahogy elvileg kellene. Én is hasonló cipőben járok, csak én egyetemen. Tegnap megírtam életem első biofizika ZH-ját. Folyamatosan tanulok rá év elejétől fogva, rengeteget éjszakáztam miatta, de valószínűleg nem lesz ez most meg... Tegnap este még egy kicsit le voltam törve, de ma már nem vagyok. Megtettem, ami tőlem telik, 120%-ot adtam, a legközelebbi talán jobb lesz. Próbáld meg te is hasonlóan felfogni, ebbe tényleg ne halj bele! ;) Hidd el, tudom, mit érzel, nálam maximalistább ember az univerzumban nincs. Nehéz túllendülni ilyen könnyedén egy rosszul sikerült tz-n, de csak a saját dolgodat nehezíted ezzel. Rossz érzés csak akkor legyen benned, ha (lustaságból, nemtörődömségből kifolyólag) nem készültél eléggé, és azért kaptál rossz jegyet!

2017. okt. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!