Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemistaként van jogom...

Egyetemistaként van jogom másik szaknak az órájára bejárni, ha éppen abban az idővallumban nekem nincs órám?

Figyelt kérdés
Jelenleg szociológiát hallgatok az ELTE-TáTK-n, ám most szerdán az ÁJK-n lesz egy olyan óra melyet egy neves közéleti személy fog majd tartani és mivel pont abban az időpontban nincs órám, ezert szivesen elmennek arra, ha nem katalógusos. Ilyet szabad tenni?

2017. okt. 16. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetemi előadások nyilvánosak, bárki beülhet rájuk.
2017. okt. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van pesti barátnőm, aki még egyetemista se volt, de beült egy barátnője órájára. Szerintem a legtöbbre be lehet ülni, csak viselkedj.
2017. okt. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Legalább lesz valaki előadáson :D

Egyébként bármelyik előadásra be lehet ülni, sőt, szemináriumra is mehetsz, csak ahhoz előre engedélyt kell kérned a tanártól.

2017. okt. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!