Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kihez lehet fordulni ha az...

Kihez lehet fordulni ha az iskolaban az igazgatóhelyettes megfenyegetett?

Figyelt kérdés
Egy 3 hetes,teljesen ingyenes szakmai gyakorlatot igertek nekünk. Aztan utazas elött 4nappal kiderult, hogy a mosas alkalmankent 3000 forint lessz. Ekkor ugy dontottunk, hogy nem megyunk. Eloszor az igagato hivatott minket, es kozolte hogy ha nem megyunk iratkozzunk ki az iskolabol mert ebben az intezmenyben nem fogunk leerettsegizni. Majd delutan talalkoztunk az igazgatóhelyettesel aki elkezdett minket minden fele rohadeknak lehoradni es azt mondta soha nem buktatott diakot,de nekunk most megmutatja milyen az amikor tudunk de megis megbukunk valamit, hogy mi szavahihetetlen kis k**vak vagyunk es hogy idegileg tonkre fog minket tenni, hogy iratkozzunk ki!

2017. nov. 10. 09:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Igazgatóhoz? Írd már ki melyik suli?! Legalább más ne járjon így mint ti.
2017. nov. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szinte senkihez. Van bizonyítékod az elmondottakra vagy csak a te szavad az ő szava ellen? Az emberek még mindig hajlamosak egy köztiszteletben vagy magasabb tiszten álló embernek hinni mint másnak.


Megbuktatni nem tudnak, a vizsgán ott van a többi szaktanár és egy független vizsgabiztos, olyan nincs hogy te tanultál, elmondtad amit kell és mégsem felelt meg.

Ahogy kirúgni sem lehet ok nélkül senkit.


Ez inkább csak egy pszichológiai terror. Saját érdekedben jobb ha úgy van kéznél telefon hogy bármikor felvétel módba tudd tenni. Bár jogerős bizonyítékként nem használható fel bíróságon a beleegyezés nélküli felvétel, de a pozíciójából már megbuktatható egy korrupt vagy hatalmával visszaélő ember.

2017. nov. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
1 valaszolo... Eleve irtam, hogy az igazgato fenyegetett meg eloszor... Szival hozza biztos nem..
2017. nov. 10. 09:55
 4/14 A kérdező kommentje:
2.valaszolo annyi, hogy az osztalyfonok meg az iskolatitkarok hallottak!
2017. nov. 10. 09:57
 5/14 anonim ***** válasza:
16%

Miért kell szakmai gyakorlaton mosni? Ott fogtok lakni? Kaptok étkezést is három héten át?


Ne hari, de egy embernek szerinted mennyi mosnivalója van? Szín szerint összemossátok a cimbikkel, szerintem ha három hétig magatokra mostok, akkor is max. egy egész mosás díja fog fejenként rátok esni az egész időszak alatt. Ez tényleg olyan nagyon sok, cserében az ingyen gyakorlati helyért?

2017. nov. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen ott fogunk lakni.. ez Becsben lessz... Es nem a cimbijeimmel mennek sot... Nekem ez eros hogy 10 euro a mosas +10 euro a ruha szaritas es akkor meg 30 euro a szallasra... De mielott kimegyek vegyek 30.000 ert munka ruhat + ugye bekell vasarolni mast is az is kb 20.000 es minimum vigyek 30.000 kolto penzt ARROL VOLT SZO, HOGY TOK INGYENES csak kolto penz kell meg ugye amit itthon bevasarlok tisztalkodasiszerek, ruhak, kaja
2017. nov. 10. 10:28
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem szivesen mosom ossze a ruham idegenekkel...
2017. nov. 10. 10:30
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
Ha jól értem, akkor a szakmai gyakorlat tök ingyenes, csak a járulékos költségeket kell fizetni. Ha nem akarsz mosatni, vigyál annyi ruhát, hogy ne kelljen. A szállásért máshol is fizetni kell, a munkaruhát, hogy biztosítani kell-e, azt nem tudom. Viszont az élet (lakhatás, kaja, mosás, tisztálkodás, stb) csak a mamahotelben ingyenes, mindenhol máshol fizetni kell érte az életben, erre jobb, ha felkészülsz.
2017. nov. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Figyelj ha valamit tok ingyenesnek igertek akkor legyen is az es ne az utolso 4 napban deruljon ki hogy + 100.000ft-al szamoljunk tobbet foleg ha az iskoka 4-5000 eurot kap diakonkent.. Europai unios palyazat keretein bellul tortenik... Nem tudom forditott helyzetbe, hogy cselekednel sajnos en felarva vagyok es nem tehetem meg ezt foleg hogy alapbol szantam az elvileg tok ingyenes utra 60.000 ft-t zsebpenzre meg az alap tisztalkodasi szerekre stb... Es ezert nincs joga a tanarnak igy beszelni mert en ezt nem tudom megfizetni... Ha elore elmondjak meg szeptemberben nyilvan nem jelentkezek...
2017. nov. 10. 11:27
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Tökre megértem a helyzeted és sajnálom. A tanárnak valóban nincs joga semmilyen körülmények között így beszélni veled, ez egyértelmü. A fizetést pedig fogd fel tanulópénznek, amin megtanultad, hogy semmi sincs ingyen és mielött aláírsz bármit vagy jelentkezel bárhová, minden körülményt tisztázni kell. Ezt pedig a legnagyobb jóindulattal írom, nem kioktatásként.
2017. nov. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!