Meg fogok bukni?

Figyelt kérdés

Sziasztok van

Egy hármasom egy kettesem és két egyesem matekból. Meg fogok bukni?



2017. nov. 13. 21:13
 1/6 anonim válasza:
100%

Kérdezd a szüleidet :D

Nem fogsz, ha most feltornázod a jegyeidet.

Elég pár hármast szerezned ha nagyon hülye vagy matekból, bár én nekem nem volt egyesem, de kettesnél jobb jegyem se :D Full kettes voltam. Kicsit se értettem a matekhoz.

2017. nov. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Számológépet vedd elő. Add össze a jegyeid értékét, és oszd el az összeget annyival, ahány jegyet beírtál a számológépbe. Voilá! Megkaptad az átlagodat. 1,75. Igen, ezzel jelenleg bukásra állsz.
2017. nov. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ironikus hogy matekból állsz rosszul, de nem tudod mennyire mert nem megy a matek :D
2017. nov. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne riogassátok, még van időd kijavítani ☺

Amugy 1,75 az jó indulattal kettes

2017. nov. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszokat!

Rosz kommentelő köpd le magad! 😉

2017. nov. 19. 09:29
 6/6 anonim ***** válasza:

Ki a rossz kommentelő? Az aki a kérdésedre készséggel válaszolt, kiszámolta az átlagodat, mert neked nem megy? Ilyen jegyekkel tény, hogy bukásra állsz. 1,75-tel nálunk nem a tanár jóinulatán múlik, hogy átmész-e. Nálunk 1,81 alatt instant bukás, 1,81 felett a tanár köteles megadni a kettest. Az, hogy a te sulidban mit ír a házirend, azt meg neked kell tudnod.

Amúgy ironikus hogy pont matekból a fibonacci számok első 4 tagját gyűjtötted össze...

2017. nov. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!