Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érdemes a Testnevelési Főiskol...

Érdemes a Testnevelési Főiskolán továbbtanulni? Milyenek a mindennapjai egy TF-en tanulónak (milyen órái vannak, stb)

Figyelt kérdés

Ha ott tanulok mi lehetek, ha nagy leszek? nem hinném, hogy majd testnevelő-tanárként szeretnék dolgozni, milyen más lehetőségeim lesznek?

örülnék, ha TF-re járók is írnának, kíváncsi vagyok a mindennapjaikra, hogy milyen a suli, nehéz volt-e bekerülni, milyen óráik vannak stb.

a válaszokat köszönöm előre is!


2008. okt. 23. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze hogy erdemes, es tanuld meg jol az idegen nyelvet aztan menj ki kulfoldre!

lehetsz uszo edzo, fitness edzo, privat aerobick oktato, foci edzo, tenisz oktato...nem csak tesi tanar. Melyik sport erdekel?

2008. okt. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

röplabdázom, de elég jó vagyok atlétikában is...

köszi a választ!

2008. okt. 26. 23:02
 3/4 A kérdező kommentje:
egyébként te ott tanulsz/tanultál? mert lenne egy pár kérdésem...:)
2008. okt. 26. 23:38
 4/4 A kérdező kommentje:
egyébként tudom, hogy TF a rövidítése, régen főiskola volt, de mostmár a Semmelweis Egyetem egyik kara, azaz egyetem, nem? szóval nem tudom miért kell átírni a kérdésemet....
2008. okt. 27. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!