Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért romlanak a jegyeim?

Miért romlanak a jegyeim?

Figyelt kérdés

Eddig mindít jól teljesítettem de az utóbbi időben egyre több a rossz jegyem. Azt vettem észre hogy amíg régen megtanultam fel óra alatt egy adag tanulnivalot most egy óra kell hogy ugyan ezt a mennyiséget megtanuljam. Nagyon fáradékony vagyok nincs kedvem semmihez legszivesebben egész nap csak aludnek. Sokszor van hogy leülök tanulni de alig ragad meg vmi mert vagy fáradt vagyok vagy csak egyszerűen nem ragad az anyag. Emiatt folyton stresszelek. Miért van ez? Mit csináljak?

17/l



2017. dec. 7. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát persze fáradtan nemis tudja az agy egykönnyen befogadni azt a sok infot aludd ki magadd meglátod a változást ;)
2017. dec. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Általában kialszom a 8 órát a héten csak 1-2 nap van amikor 6-7 órát alszok.
2017. dec. 7. 21:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor nem elég a 8. És túl vagy terhelve, belefáradtál a tanévbe. Pihenés, sport, kikapcsolódás, szabad levegő, barátok, meg persze a téli szünet. És ne izgasd magad a jegyeken, mert azok annyira nem fontosak. Duplázással is számítható a felvételi pont.
2017. dec. 8. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 feco8888 válasza:

B1 vitamin az agy kulcsa

C-vitamin napi több gramm fáradtságot legyőzi,vírusokat

D-vitamin az immmunredszer kulcsa a motorja,hajtója

Úgy hogy B-complex C-vitamin meg D vitamint vegyél amúgy csak gyengébb leszel

2017. dec. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!