Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti egyetértetek a tanárommal?

Ti egyetértetek a tanárommal?

Figyelt kérdés

16L

A tanárunk minden óra elején közli, hogy mivel sok elfoglaltsága van és alig alszik nézzük el neki ha elfelejt valamit, vagy esetleg szétszórt, ugyanis neki van családja velük is kell foglalkoznia és az iskola mellett ez az alvása rovására megy.

Oké, persze ezt valahol meg is lehet érteni, nekünk diákoknak is alig van időnk a családunkkal bármit is csinálni, mindig csak tanulni kell...


Viszont ha egyszer, egyetlenegyszer elfelejtesz cuccot hozni bevágja neked az egyest. Múltkor előfordult velem is, hogy félreértettem az azelőtti órán elhangzottakat, és véletlenül másik cuccot vittem mint amit ő akart, és kaptam érte egy egyest. Pedig egy eset volt! És ennyi erővel én is tanulok késő estig, én sem alszom valami sokat és természetesen én is ember vagyok, felejthetek vagy érthetek félre dolgokat, attól még azt az egyest durvának érzem! És ez most úgy kerül be az ellenőrzőbe mintha a tudásomat minősítené, pedig köze nincs hozzá. A tanár is hányszor elfelejtett cuccot hozni, azt sem tudta hányadika van, de mi nem szólhattunk. Nem szólhatunk, még ezért sem, pedig nem érzem igazságosnak.

Ti mit gondoltok erről?



2017. dec. 19. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:
87%
Jelentkezz minden ora elejen es mondd el hogy kialvatlan vagy:D
2017. dec. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Én teljes mértékben megértem a felháborodásod okát.Nekünk is vannak ilyen tanáraink, de sajnos nem tehetünk semmit ellene.Hiába mész le az igazgatósághoz ők úgyis a tanárnak adnak igazat és utána még szívatni is fog...
2017. dec. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!