Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok a helyemben?

Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
holnap vizsgázni fogok reggel 8kor és kb 3kor kellene kelnem, hogy odaérjek.Eddig semmit nem tanultam.Aludjak inkább vagy tanuljak.Leadni nem akarom és nagyon jó lenne ha átmennék a vizsgán.Van valakinek valami ötlete?
2017. dec. 20. 20:19
 1/5 Bubuka508 ***** válasza:
Holnap reggel 8-ig már semmit nem tudsz csinálni. Tanulni hamarabb kellett volna, egy éjszaka alatt egy vizsgára nem lehet felkészülni. Legalább aludj és reggel annyit megtehetsz, hogy megmondod, hogy nem tudtál felkészülni, kérd, hogy halaszthasd el a vizsgát. Esetleg ez lehet megoldás, de ez is csak akkor, ha az időt, amíg elhalasztod, ki tudod használni.
2017. dec. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Eléggé érdekes helyzet, azonban nem lehetetlen!


Először is tisztázni kéne, hogy milyen vizsa(írásbeli/szóbeli), mekkora az anyag mennyisége, milyen előzetes tudásod van belőle.

Ezek alapján simán fel lehetne vázolni egy kis tervet.



Én a helyedben aludnék kereken 2 órát, (bár ez is személy függő..), mivel én betudom csapni a szervezetem, így mintha egy vészakksiról működnék.

Így kitudok húzni kb. +8 órát max fokozaton. Azonban utána felborul az egész ciklusom. :)


Szóval aludnék 2 órát, és utána 2-ig tanulnék, 2-3-ig megint egy óra alvás, és utána felkelés után-vizsgáig megint tanulás.

2017. dec. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Bubuka508 ***** válasza:
Marhaság. Így még annyit sem fogsz tudni a vizsgán, amennyit eddig, csak összezavarodsz. Mondom, aludj, reggel meg jelentsd be, hogy nem tudtál készülni, kérj más időpontot. Ez lehet egyedül egészséges megoldás.
2017. dec. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért marhaság, mivel neked nem megy vagy mert mást gondolsz jónak?


Egy minimum 18 éves emberről van szó, aki eltudja dönteni, hogy mit akar kezdeni magával és mit szeretne.

Nem életmód tanácsokat kért, hanem, hogy ki mit csináln a helyében.

Amennyiben nem akarja leadni, mi mást tehet?

Kihozza magából a maximumot... az meg nem feltétlen az, hogy pihenek.. nem mindenki ugyanúgy működik.

Van akinél tehet alatt nő a pálma, mint nálam is. Ha becsapom a szervezetem, akkor képes vagyok egy korlátos időre de maxon pörögni, azonban igen ennek megvan az ára.. ahogy hazaérek alszok.. és felborul az alvási ciklusom.

De valamit, valamiért..

2017. dec. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bubuka508 ***** válasza:
Fogjátok már fel (főleg a 4-es), hogy egy éjszaka (vagy inkább egy fél éjszaka) alatt egy vizsgára nem lehet felkészülni! Aki vizsgázik, az nem egy nappal előtte tudta meg, hogy vizsgázni fog, arra kezdettől fogva módszeresen kell készülni! Ha meg valami akadályozta benne az embert, akkor csak azt teheti, amit írtam, hogy másik időpontot kér. Ezzel minden intelligens ember tisztában van, unintelligens embereknek meg sem így, sem úgy nem volna szabad bizonyítványt adni semmiről. Én nem életmódról osztottam észt, hanem normális tanácsot próbáltam adni, hogy ilyen helyzetben mit tehetünk, mi menthető. Ilyen egyszerű, nem kell kiforgatni a dolgot. De némelyik embert meg kéne védeni saját magától is. Slussz passz, ennyi az egész.
2017. dec. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!