Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bűntudatom van az igazolt...

Bűntudatom van az igazolt lógás miatt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hétfőn és kedden is több TZ-t írtunk, amire nem készültem, így kitaláltam, hogy "beteg" leszek, és kaptam is orvosi igazolást, még a holnapi napra is. Úgy terveztem, hogy holnap már bemegyek, mert holnap is lesz dolgozat, de egész nap lustálkodtam megint és nem tanultam, pedig egyébként elég jó tanuló vagyok. Mit tegyek hogy elmúljon ez a bűntudatom?

2018. jan. 16. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj esetleg.
2018. jan. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Tanulj és kész.


Egyébként pont ilyenek miatt, a háziorvosok már azt se hiszik el, ha az ember tényleg beteg.

2018. jan. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az előttem hozzászólóknak.De van úgy,hogy egyszerűen fáradt voltam és nem mentem suliba.Persze ebből nem csináltam rendszert.Ezzel nem arra akarlak bíztatni,hogy jó,ha hiányzol az iskolából.Nem baj,ha nem rendszeres.Csak vigyázz,mert könnyen magával tud ragadni ez a helyzet,mert nyílván otthon kényelmesebb,és máskor se lesz kedve az embernek bemenni.
2018. jan. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!