Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hány kredit kell hogy államin...

Hány kredit kell hogy államin maradjak az egyetemen?

Figyelt kérdés
Az előző fél évben 31 kreditem volt. Most kicsit kétségbe vagyok esve mert úgy néz ki hogy 22 lesz csak. Van okom félni ?

2018. jan. 19. 22:26
 1/4 lio77 ***** válasza:
100%
Egy tanév alatt kell 36 kreditet összeszedni(lehet hogy csak 30,attól függ mikor kezdtél,ennek nézz utána). Szóval bőven megvagy.
2018. jan. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen hogy megnyugtattál :)
2018. jan. 19. 22:33
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Hát, ha még ennek se tudsz utánanézni megbízható forrásban, csak itt, meg azt se tudod, hogy a félév egy szó, meg hogy a "mert" elé vesszőt teszünk, akkor semmi értelme ott maradnod akkor sem, ha elég a 22 erre a félévre még...
2018. jan. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért kell mindenbe belekötni. Utálom az ilyen rossz indulatú embereket. Egyébként mindenhol mást mondanak, azért kérdeztem meg itt is. Azt meg, hogy mit kezdek az életemmel, azt majd eldöntöm én !
2018. jan. 20. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!