Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akinek barmilyen okbol el...

Akinek barmilyen okbol el kellett engednie az orvosit, annak ez hogy sikerult?

Figyelt kérdés

Orvos akartam lenni, semmi mas.... de levalt a retinam, igy ennek az almomnak lottek.

Masodeves vagyok most egy masik szakon, szeretem, de kb minden nap eszembe jut, hogy nekem nem itt kene lennem... minden kontroll egy remalom, mert utana orakig nem birom abbahagyni a sirast.

En nem tudom, hogy ez elmulik-e valaha...


2018. jan. 27. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom:/ Én épp most készülök anatómia szigorlatra (pont a szemet tanulom), már kezdek besokalni és épp szenvedek egy sort. De így eszembejuttatad, hogy mekkora szerencsém van, hogy ezt tanulhatom.

Kitartást.

2018. jan. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jól esik, hogy írtal, koszonom! :)

Hat ez igy vizsgaidoszak vegen mar mindig nagyon nehez... kitartast neked is! :)

2018. jan. 27. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!