Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok a mai oktatás...

Ti mit gondoltok a mai oktatásról? Egyetértetek azzal, hogy túl sok ‘hülyeséget’ tömnek a diákok fejébe?!

Figyelt kérdés
Személyes véleményem szerint, borzasztó amit itt művelnek velünk. Csak 3 hónap alatt (amiket felírtam) írattak velünk 32 dolgozatot és ebbe január másik fele már nincs is beleszámítva. Nem is beszélve arról, hogy nekem például soha nem lesz szükségem a kémiára se fizikára, de mindig e miatt megy el időm, mert a tanárok még betegek is és majdnem minden második órán iratnak. Szerintem eléggé felháborító, és beteg ami itt megy.

2018. jan. 29. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
mond neked valamit az hogy alapműveltség?
2018. jan. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

A magyar oktatás a béka segge alatt van, általánostól kezdve a felsőoktatás végéig.


Dehát ez egy szar korrupt ország, itt ez van.

2018. jan. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Azzal egyetértek, hogy nagy az óraszám, és azzal is, hogy bizonyos tárgyakból rosszul van összeállítva a tananyag. De az, hogy iratnak, szerintem rendben van - különben ennyit se foglalkoznál a tárgyak 80%-val szinte soha. Különben is, mi az, hogy sose kell majd a fizika, kémia? És a háztartás? A természet működése? Konyha? (Igen, a tárgyakat gyakorlatiasabban kellene oktatni, ez igaz)

Mikor tanuljon valaki, ha nem kamaszkorában? Felnőttként már jóval nehezebb:(

2018. jan. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg törire meg irodalomra nem volt szükségem soha, utáltam is gimiben, ellenben fizikára, kémiára a mai napig van szükségem. Ettől függetlenül nem tartom hülyeségnek a humán tárgyak oktatását sem (bár nem pont olyan formában, ahogy most van), egy bizonyos fokú alaptudás minden témakörből kell. Valóban irtó retek az oktatás egyébként, de nem azért, amiért te gondolod.
2018. jan. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!