Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 28 évesen szerintetek nagyon...

28 évesen szerintetek nagyon késő orvosnak tanulni?

Figyelt kérdés

1.5 éve bekerültem az egészségügybe, és rájöttem hogy nagyon érdekel ez a pálya.

Viszont nem tudom hogy a koromból adódóan nem e lennék elkésve ezzel.


2018. febr. 2. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy késő.
2018. febr. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Dehogy is, hiszen ha minden jól halad, még 40 éves korod előtt elkezdhetsz dolgozni. Hajrá.
2018. febr. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Mondjuk ha nő vagy és nincs még gyermeked, akkor az nehezítő tényező, de elkésve nem vagy.
2018. febr. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Ha eltudod magad tartani, egyáltalán nem késő. Nehéznek nehéz lesz, de ha nagyon akarod, megéri. Számolj azzal, ha családot akarsz, hogy van esély rá, hogy majd babával tanulsz, nyilván 28 évesen nehezebb lesz felvenni a fonalat eleinte, tehát egy 18 éves, frissen érettségizetthez képest hátrányból indulsz, de egyáltalán nem ciki és nem lehetetlen. Gondold el, ha lesz is nyugdíjunk, legfeljebb majd 70 évesen, és 35 évesen már rezidens lehetsz. Tehát 35 évig még csinálhatod azt amit szeretnél, 6 éves kőkemény befektetésért cserébe. Szerintem megéri.
2018. febr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
a 28 év az mindegy, soha nem késő semmit sem elkezdeni tanulni, a problémát inkább abban látom, hogy hogyan fogsz nappalira bejárni munka mellett.
2018. febr. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Orvosi egyetem csak nappali tagozaton végezhető?
2018. febr. 3. 10:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze, csak nappali.
2018. febr. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!