Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék beilleszkedni?

Hogy tudnék beilleszkedni?

Figyelt kérdés
Ma mentem új suliba, Ukrajnába pontosabban Kijevbe, minden jól ment amíg nem mentem be az osztályba, de ne olyanra gondoljatok hogy ott kezdtek kiabálni vagy valami, hanem hogy odajön hozzam egy lány akinek.....bajsza van, és elkezd beszélni velem, nem is baj, csak ezért nem beszélt velem senkise és hát akarok barátokat magamnak...Na és ez a lány el kért tőlem valamit megnézni, pl a tolltartomat, mondom jo nézd meg, és mit veszek eszre? Eltunt kb 3-4db rágó és akkor en megkérdezem tőle hogy miért vette el? Azt mondta hogy ‘nem hallotta a valaszom’ és itt lett elegem belőle, utána egész végig mintha nem hallottam mit mondott, és így egész nap. Ezután az 5. Ora előtt valakivel elkezdtem beszélni, sulirol is meg hogy honnan jöttem meg ilyesmi és jól elbeszéltünk igen, és oran is beszéltünk valamit, de utána nem nagyon beszéltünk és én meg ‘felek’ odamenni beszélni, mert nem csak én jöttem ma, hanem van meg egy új osztálytársuk, és azt vettem eszre hogy vele többen akarnak beszélni és vele többen is beszéltek. És ezért nem tudok beszélni velük, első ora után odamentem hozzájuk de lesz@rtak. Amúgy az osztályunkba van kínai is meg japán is, és azzal a japán lánnyal akarok barátkozni nem tudom hogy miért de akarok, és most kell valami segítség hogy ti hogy illeszkedtek be új helyekre? Esetleg miket tudnék kérdezni tőlük hogy legyen valami beszélgetésünk? Ja és elfelejtettem leírni hogy most is félek attól hogy ki is fognak közösiteni engem...

2018. márc. 12. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Sehogy, reménytelen
2018. márc. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi:)
2018. márc. 12. 21:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Már nem érdemes.
2022. júl. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!