Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Angol előrehozott érettségit...

Angol előrehozott érettségit le lehet mondani és ha nem megyek el rá akkor pótvizsgát tehetek?

Figyelt kérdés
Az osztályozó vizsgám már meg volt és nem lett túl jó és tudom hogy az érettségim se lenne túl fényes. Nekem ez a kevesebb mint 3 hét nem lenne elég ahhoz hogy egy ötöst összehozzak és arra gondoltam ha megoldható akkor ősszel a pótvizsga keretei között megcsinálnám. A tanácsotokat szeretném kérni hogy ősszel ez megoldható lenne e?

2018. ápr. 19. 18:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem lehet lemondani. Már bocs, de ez egy állami vizsga, nem egy időpont a fodrásznál, és azért hívják érettséginek és nem éretlenséginek, hogy komolyan vegyék az emberek. Nem megbántani akarlak ezzel, csak hogy értsed. Ha nem mész el, akkor megbuksz, és a rendes érettségin próbálkozhatsz újra a 12. végén. Ősszel nem. Ha elmész, és nem elég jó, akkor az érettségiig bármikor tehetsz szintemelőt, és választhatsz a két pontszám közül.
2018. ápr. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!