Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták, a gimis anyagot...

Egyetemisták, a gimis anyagot mennyi idő alatt tudnátok megtanulni (pl. ami egy emelt kémiához kell)?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 22. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Ha holnap vizsga akkor egy este alatt. :)
2018. ápr. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért nehéz, mert nehéz beleélni magam, hogy teljesen új az anyag. Max. 3 hét.
2018. ápr. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

kellene hozzá örök élet + 2 nap:D


Utálom a kémiát, és nem is ment sose:D

2018. ápr. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én pl emelt kémia érettségit csináltam és egyetemen is volt kémiám (bár sok új nem volt benne) de azért 1-2 nap kéne amíg átismételem a dolgokat. A számolásokhoz pedig 1 hét minimum.
2018. ápr. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is emelt kémiáztam, szerintem az elmélet ismétlése nekem is meglenne 1-2 nap alatt, de a számolásokkal tuti megszenvednék, mert azóta rengeteget felejtettem belőle, szerintem kellene 3-4 hét is, mire a komolyabb feladatok is gördülékenyen mennének, bár alapból nem voltam velük túl jó viszonyban.


Ha viszont nulláról kellene kezdenem, akkor az elméletre mondjuk 1 hetet mondanék (ha semmi más dolgom nem lenne (iskolába járás sem) a tanulás mellett), mert amúgy az nem nehéz, számolásokra viszont hajjjaj, talán úgy 3 hónap?

2018. ápr. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!