Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Vége mindennek?

Mit csináljak? Vége mindennek?

Figyelt kérdés

Egyik gimibe se vettek fel ahova szerettem volna menni hogy majd allatorvos lehessek.

Turisztikára vettek fel.

De én nem szeretnék olyan munkát ahol egyhelyben kelm uldogelni meg hasonlok.

En szivesen foglalkozok allatokkal mert imadom oket.

Most mit évő legyek?

Nem akarok ratyi logisztikus lenni.


2018. ápr. 23. 18:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
44%
Te meg miről beszélsz? Szerinted a turizmusbna mindenki egy helyben ül?Ott vannak az idegenvezetők,csoportkísérők stb. akik nem csak ülnek. Amúgy ott is uyganúgy kapsz érettségit és azzal is lehet menni egyetemre ha akarsz
2018. ápr. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De nem szeretnek emberekkel foglalkozni hanem allatokkal. Es hogy olyan egyetemre mehessek kell emelt szintu kemia biologia erettsegi amit turisztikan nem kapom meg.
2018. ápr. 23. 18:19
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Hát most leteszed a turisztikát es az érettségit ,utánna meg egy év alatt felkészülsz a bioszra meg a kémiára
2018. ápr. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
44%
Amúgy ha nem vettek fel a gimibe akkor lehet fellebbezni és akkor általában be szoktak jutni az emberek
2018. ápr. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Megoldás lehet az is, hogy tanulsz, mint állat és nagyon jó jegyeket szerzel eső évben, majd megpróbálod átkérni magad egy gimnáziumba. Viszont akkor különbözeti vizsgákat kell majd tenned, pl. pont kémiából.
2018. ápr. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem csak akkor lehet fellebezni sehova vettek fel?
2018. ápr. 23. 18:31
 7/19 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó és ez hogyan mukodik?
2018. ápr. 23. 18:32
 8/19 anonim ***** válasza:
52%

Teljesen mindegy hogy mit tanulsz, az érettséginél dől el minden. Bár turisztikán nem tudom, hogy fogsz-e tanulni olyan szinten biológiát és kémiát, de önszorgalomból magad is tanulhatsz rá, esetleg felkereshetsz egy jó biosz és kémia tanárt, aki fel tud készíteni.


Egyébként nem bántásból mondom, de ha sehova nem vettek fel, akkor olyan jó tanuló mégsem lehetsz... Nagyon bele kell húznod, ha állatorvosira akarsz menni, mert oda csak a kiváló tanulókat veszik fel. Egy orvos nem hibázhat a munkája során, mert az életekbe kerülhet.

2018. ápr. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

4.25 az átlagom

Szoval rossz tanulo nem vagyok.

De majd akkor kiderul hogy lesz remelem meg tudom majd allatokkal foglalkozni. Vagy megszeretem a turisztikát.

2018. ápr. 23. 19:17
 10/19 anonim ***** válasza:
31%
Turisztikai szakközépben nincs is konkrét biosz meg kémia, valami összevont sz.rság van helyette. Viszont ahhoz, hogy 12. végén emeltezhessen belőlük, feltétel a 2 évig tartó fakultáció teljesítése. Ördögi kör...vagy bekerülsz valahogy a gimibe vagy majd az alap érettségi után önerőből készülsz fel.
2018. ápr. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!