Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 14 evesen el lehet kezdeni a...

14 evesen el lehet kezdeni a zenesulit?

Figyelt kérdés
Amikor másodikos voltam jött egy néni és ajánlotta a zeneiskolát, de én akkor nem akartam még zenélni, de most igen. Ha el lehet 14 évesen kezdeni kicsik közé tesznek be?

2018. ápr. 25. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg el lehet kezdeni, és nem valószínű, hogy kicsik között. Közvetlenül a zeneiskolánál érdeklődj, az a biztos!
2018. ápr. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
8 éve, 15 évesen kezdtem a zenesulit. Nem késő :)
2018. ápr. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Utolsó téged a kicsik közé tettek?

2018. ápr. 26. 06:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tettek engem senkihez.

Csak én voltam és a zenetanar. Annyiból volt fura h mikor mentem órára, előttem is egy kisebb gyerek volt és utánam is kisebb gyerek jött. :) dehat ez ilyen, sok gyereknek általában a szülei viszik bele a zenetanulasba/sportba stb.

2018. ápr. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor ez így nagyon jó. Köszönöm a választ:)
2018. ápr. 26. 16:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk (és gyanítom máshol is) négy év kötelező szolfézs volt. Na akkor elég gáz volt, hogy 13 évesen (én akkor kezdtem) a 8-10 évesekkel járok együtt. Meg fura volt a hangszeres év végi vizsgán is, hogy én voltam a legidosebb. De amúgy nem gáz egyáltalán a dolog, kezdd el nyugodtan, nem fogod megbanni. Sőt, mivel már érettebb vagy a többieknél, ezért gyorsabban is fogsz haladni, mint egy 6-8 éves. Nálunk is úgy volt, hogy míg mások még első év végén is a Hull a pelyhest játszották, én már viszonylag komolyabb darabokat kaptam :D
2018. jún. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!