Matek érettségi 2018?

Figyelt kérdés
Kinek hogy ment? Én közepeztem, az első része szerintem nagyon könnyű volt. Ezért gondoltam, hogy a második rész nem lesz olyan könnyű. A legnagyobb gondom nekem a válaszható feladatokkal volt. Én a 16-ost és a 18-ast választottam végül.

2018. máj. 8. 12:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%
90% körül lesz 17-est hagytam ki.
2018. máj. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
53%

Az első része röhejesen könnyű volt, állítom ezt úgy, hogy ezt az évet megelőzően négy éven keresztül heti egy matekon nem igazán jutottunk semeddig az anyagban.

A második részben egészen a 15. feladatig úgy gondoltam, hogy na, ez az érettségi ötös lesz. Aztán jött a 15. második fele és a szabadon választhatók.

17.-et és 18.-at választottam, már nem emlékszem mik voltak a feladatok, de azt hiszem csak a C részüket hagytam ki egészben. Utólag megtudtam, hogy nem is kellett volna mennie, hisz a binomiális eloszlással csak futólag ismerkedtünk össze.

2018. máj. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
48%
Én totálisan elhasaltam rajta... Az első része tényleg "könnyebb" volt, de kevés volt az idő. A felét se írtam le annak amit tudtam volna...a második résznél konkrétan nem értettem egyiket se... és az egyre nagyobb stressz miatt rosszul is lettem és vagy 10 percet veszítettem mert ki kellett mennem...Ennyit az érettségimről...
2018. máj. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

[link]


Ez alapján pont megvan az első felével a kettesem, 26 pontom lett.

Siettem és a gráfosnál nem figyelve, kifelejtettem a másik kettő megoldást.

Az abszolutérték fgv-nél szokásomhoz híven nem figyeltem és a legkisebb felvett értékhez 1-et írtam. :(


Nekem még annyira sok is volt az idő, hogy ellenőrzésként kétszer is felírtam a 100. napos feladatnál a száz napot, és végigszámoltam, hogy a hét melyik napjára esik.

2018. máj. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
61%
Én angol nyelven írtam közepet, ha jól tudom más a feladatsor. Az első rész nekem nagyon nehezen ment, ezekkel a rövid feladatokkal sosem volt túl jó a viszonyom. A hosszúak viszont egész könnyűek voltak, még úgy is, hogy egyébként a matek a gyenge pontom. Összességében vállalhatónak gondolom az eredményt, a pontjaimba pedig szinte 100%, hogy nem számít majd bele, szóval ez kicsit megnyugtat.
2018. máj. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
En sosem voltam jo matekbol, szoval alapbol nem szamitok jora.😃 Kozepszint, es a 17-est hagytam ki en is.
2018. máj. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
4-es, a gráfosnál csak 1 megoldást kértek a másik 2 csak lehetséges megoldás! :D Magyar érettségi hogy ment?
2018. máj. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Csütörtök, a G három embert ismer, a függvényesnél a D volt a jó és 46% a valószínűség... Könnyű volt
2018. máj. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
könnyű volt nagyon
2018. máj. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
#8 a fuggvenyesnel a B volt a jo
2018. máj. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!