Matek érettségi 2018?

Figyelt kérdés
Kinek hogy ment? Én közepeztem, az első része szerintem nagyon könnyű volt. Ezért gondoltam, hogy a második rész nem lesz olyan könnyű. A legnagyobb gondom nekem a válaszható feladatokkal volt. Én a 16-ost és a 18-ast választottam végül.

2018. máj. 8. 12:36
1 2
 11/17 anonim válasza:
Sziasztok. Hát nekem is az idővel volt baj igy úgy néz ki 19 pontom lett az első résznél. Viszont lenne egy kérdésem ha a második részből megoldottam a szendvicses feladatot vagyis kiszámoltam mennyi a szendvics és le is vezettem az ásványvizet meg már csak a gépbe ütöttem be jár érte a hat pont? Persze ki is irtam mi mennyibe kerül csak a vizet már egyszerűen kivontam de nem irtam le.
2018. máj. 9. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
8, nem mert zárójelen belül ha mínusz van kell a nagyobb számok irányába eltolni az x tengelyen
2018. máj. 9. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
En meg a halmazos feladatnal vesztettem pontot, reszhalmaz eleme 2, de negy nem, en meg irtam egy reszhalmazt 3mal, ami pontlevonassal jar, amugy tenyleg cefet konnyu lett volna, ha a sorozatoknal jobban jelen vagyok, es a kombinatorikanal sem hiszem azt, hogy bonyolult kerdes talan meg otos is lehetett volna. Tobben voltak akik mind ket reszt fele ido alatt irtak meg.
2018. máj. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
#12, Nezd meg a javitokulcsot.
2018. máj. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Megnéztem de nagyon nem tudom kivenni belőle mennyit ad rá. Valaki tud segíteni?
2018. máj. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

14, Megnéztem. Jogos, értem is, erre is gondoltam. Nem tudom, hogy csak nem emlékszem-e, hogy mit írtam vagy ott voltam figyelmetlen és rontottam el.

15, Ne válaszolj a nevemben!

2018. máj. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 xx.Be.Happy.xx válasza:
közepet írtam, szerintem nagyon könnyű volt, max tíz pont veszteségre számítok
2018. máj. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!