Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti hogyan dolgoztatok föl,...

Ti hogyan dolgoztatok föl, hogy másfél évet (vagy többet vagy kevesebbet) csúsztok az egyetemen, és leszel 25 éves mire vegzel az alapszakon?

Figyelt kérdés
2018. máj. 12. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
Nem csúszok, mert rendesen tanulok és 23 évesen végzek. Ha 25 lennék, akkor dolgoznék mellette, ha időm engedi(ahogy most is) és minél előbb önállósodnék.
2018. máj. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tehát a kérdés nem neked szólt, szöveget értelmezni is megkene tanulni nem csak a leszolast. Nem hallottál meg olyanról, hogy családi problémák miatt valakinek halasztania kell?! észlénykém
2018. máj. 12. 16:00
 3/5 anonim ***** válasza:
29%
Nincs ezen mit feldolgozni, így alakult és kész, tudsz mást tenni azon kívül, hogy ezt elfogadod?
2018. máj. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
93%

De ha szerinted ez egy hülye kérdés minek válaszolsz rá? Azért, hogy dicsekedjél, hogy neked sikerül hamar befejezned? Kit érdekel? Ki mondta, hogy a kérdező nem dolgozik?



Kérdező...nem te vagy az egyetlen aki csúszik, sőt inkább azok vannak többségben. Én mivel évvesztes vagyok plusz 5 osztályos gimibe jártam 20 évesen végeztem a gimivel, aztán nem tudtammit

2018. máj. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
94%

mit kezdeni magammal.. okj, 22 évesen egyetem..és nem én vagyok az egyetlen ilyen.

Most 30 éves vagyok és köszönöm elég jó munkám és fizetésem van, nem ezen múlik

2018. máj. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!