Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nyelvszakos egyetemisták!...

Nyelvszakos egyetemisták! Megbántátok hogy ilyen szakra jöttetek vagy nem? Mi tetszik benne és mi nem?

Figyelt kérdés

Én magam is egyetemista vagyok és ilyen szakra járok, de kíváncsi lennék mások véleményére. Szóval mi tetszik benne és mi nem? Ilyen területen szeretnétek majd elhelyezkedni?

Tervezitek esetleg hogy mást is tanultok utána?


2018. máj. 15. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt bánom, hogy skandinavisztika minort vettem fel, mert indokolatlanul nehéz(ELTE). Az orosz főszakomat szeretem, bár lennének reformötleteim, pl többször kelljen oroszul olvasnunk, többezer oldalnyi magyar nyelvű regények helyett. Tolmács szeretnék majd lenni amúgy, szóval egy tolmácsképzőt még elvégeznék utána.
2018. máj. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyelvészet mennyire nehéz ?
2018. szept. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!